Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek (/Temat-Plusexpress-info-o-sprawdzianiu-paczek-19592)



Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - paskur - 17-01-2011 19:44

Mam z nim dość dobry kontakt i zdołałem się coś dowiedzieć :

Plusexpress napisał(a):W chwili obecnej mamy tak duzo pracy, ze nie jestesmy w stanie sprawdzac skrzynek.
Niedlugo na www bedzie mozliwosc poproszenia o sprawdzenie zawartosci i otrzymania zdjecia.

paskur napisał(a):Hej, to znowu ja,
chciałbym zapytać kiedy będzie dostępna ta możliwość sprawdzania paczek, chociaż mniej więcej.
To napisze na forum chociaż, to będzie pan miał połowę mniej spamu może.

Plusexpress napisał(a):Lada dzien bedzie taka mozliwosc.

Wiem, że nie jest to żaden hit, ale dobrze wiedzieć Smile


RE: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - Dominator - 17-01-2011 19:45

przynajmniej ... Tongue


RE: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - ambrell - 17-01-2011 19:59

Dobra wiadomośćBig Grin
thx


RE: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - Bolt - 17-01-2011 20:16

Coś mi tu ostro śmierdzi, nie wiem jak mogą mieć tak dużo roboty skoro lockerz po blokowało PE. Jedyne co, to wysyłają zaległe. Coś się Kowalski rozlenił, bo nie dość że odpisać nie raczy na skype, to i na maila. Nie mówiąc już o coraz wyższych cenach paczek ^^


RE: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - DonHoracy - 17-01-2011 20:21

Przecież ten Kowalski siedzi w Polsce. Kto normalny odpisuje na skypie o godzinie 4 ich czasu? Wysyłają mu paczki do polski a on je tutaj rozdziela i wysyła do nas.


RE: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - xPietrek - 17-01-2011 20:29

Z tego co wiem, to Pan Kowalski mieszka w USA (Woodstock), natomiast jego żona mieszka w Polsce. Może to ona odpisała, lub on ma tak dużo pracy, że musi nockę zarywać Wink


RE: Plusexpress - info o sprawdzianiu paczek - paskur - 17-01-2011 20:32

(17-01-2011 20:16)Bolt napisał(a):  Coś mi tu ostro śmierdzi, nie wiem jak mogą mieć tak dużo roboty skoro lockerz po blokowało PE. Jedyne co, to wysyłają zaległe. Coś się Kowalski rozlenił, bo nie dość że odpisać nie raczy na skype, to i na maila. Nie mówiąc już o coraz wyższych cenach paczek ^^

To zwykła wymówka. Może nie ma czasu bo jakieś kłopoty rodzinne albo coś.
A może mu się ktoś dobrał do dupy, że wysyła bez podatków do polski.
Przecież ta firma to jest trochę z dupy taka...

(17-01-2011 20:21)DonHoracy napisał(a):  Przecież ten Kowalski siedzi w Polsce. Kto normalny odpisuje na skypie o godzinie 4 ich czasu? Wysyłają mu paczki do polski a on je tutaj rozdziela i wysyła do nas.

A co to o 4 trzeba spać ^^ ? Ja na przykład dziś byłem na kompie o tej godzinie.

Na pewno mieszka w Polsce i wysyła mi bony do USA za 3$ ^^