Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny dźwięk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PlayStation (/Forum-PlayStation-141)
+---- Wątek: Dziwny dźwięk (/Temat-Dziwny-dzwiek-19545)



Dziwny dźwięk - mikolaj90 - 16-01-2011 21:30

Co to jest, bo jak wkładam płytę do napędu to zaczyna on tak ,,buczeć". Nie wiem jak to inaczej nazwać.


RE: Dziwny dźwięk - xPietrek - 16-01-2011 21:39

Płyta w napędzie obraca się bardzo szybko, więc może czasem bardzo głośno pracować :]
Nic w tym dziwnego.

//Myślałem że to o PC chodzi. :]


RE: Dziwny dźwięk - Paviano - 17-01-2011 15:00

U mnie wiatraczki głośno chodzą.
Podłączyłem podkładkę chłodzącą, która jest głośniejsza i mi nie przeszkadzają, bo na słuchawkach gram Big Grin


RE: Dziwny dźwięk - adik0070 - 17-01-2011 18:14

Moja jest dosyć cicha, może wentylacja? Ma kilka biegów podobno..


RE: Dziwny dźwięk - mikolaj90 - 17-01-2011 18:28

Chyba jest od tego, że konsola stoi nierówno, ale nie jestem pewien. Jak zaczyna buczeć i ją lekko podniosę, inaczej ustawie to przestaje i znowu zaczyna i muszę ją równo ustawić, a stoi na podstawce chłodzącej.


RE: Dziwny dźwięk - Paviano - 17-01-2011 19:12

Jakby latała to wcale by jej nie było słychać.
To jest normalka Wink
Ja też mam na podkładce chłodzącej, ale z przodu jest niżej więc gumki przylepiłem jakieś specjalne i git Wink


RE: Dziwny dźwięk - Marello - 18-01-2011 07:45

Yyy ja tak miałem jak wsadziłem zwykłą płytę CD z jakimś tam filmem i zaczęło tak mielić (nie tak jak w PC głośno) tylko warczało Big Grin ale to przez 5 sek i przestało, a jak wsadziłem już gt5 to było normalnie Wink