Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na szybki zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób na szybki zysk (/Temat-Sposob-na-szybki-zysk-19471)



Sposób na szybki zysk - matiss34 - 15-01-2011 17:27

Witam. Właśnie założyłem sobie konto na ShareCash tylko, że za bardzo go "nie ogarniam". Jeśli ktoś by mógłby mi pomóc w rozwinięciu się czy nawiązać współpracę lub doradzić jakiś skuteczny sposób proszę o kontakt. Ewentualnie jeśli ktoś ma skuteczny sposób i doi na tym kasę to również proszę o kontakt, wtedy bym go kupił.
GG: 2823236 pisać jak jestem niedostępny


RE: Sposób na szybki zysk - matiss34 - 15-01-2011 21:29

Ja juz jeden poradnik kupilem za 4$ moge komus spzredac jak ktos chce za 2$!!


RE: Sposób na szybki zysk - xPietrek - 15-01-2011 21:40

(15-01-2011 21:29)matiss34 napisał(a):  Ja juz jeden poradnik kupilem za 4$ moge komus spzredac jak ktos chce za 2$!!

...
Jeśli tak robisz to jesteś zwykłym idiotą. Sprzedajesz coś, co nie jest Twoją własnością, autor pewnie sobie tego nie życzy, więc zachowaj jego prawa autorskie. Postaw się w jego sytuacji, napisałeś coś, liczysz na zyski a ktoś inny to sprzedaje, i masz z tego 0 zł dochodu.
Fajna sprawa, nie?


RE: Sposób na szybki zysk - matiss34 - 15-01-2011 23:15

Tylko ten poradnik co kupilem ma tylko 1 sposob a sprzedac chce inny z 4 sposobami


Sposób na szybki zysk - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.