Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co chodzi z dealz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: O co chodzi z dealz? (/Temat-O-co-chodzi-z-dealz-19454)



O co chodzi z dealz? - kolix - 15-01-2011 10:16

Witam może mi ktoś wyjaśnić o co z tym chodzi?


RE: O co chodzi z dealz? - Bolt - 15-01-2011 10:25

Decalz czy Hot dealz? Decale to są "znaczki" które możesz kupić za 1$ / paypal lub dostajesz go przy zakupie z shopa. Gdy jakiś znajomy ci w niego kliknie dostaniesz 1/2/4 ptz, zależy to od rodzaju konta jaki posiada ta osoba

Hot dealz to promocje w shopie, gdzie można dostać przedmioty taniej


RE: O co chodzi z dealz? - kolix - 15-01-2011 10:35

A o co chodzi z ta promocja 50% czyli jak kupie sobie znaczek ps3 to bede mial 50% taniej?


RE: O co chodzi z dealz? - Bolt - 15-01-2011 10:48

absolutnie nie, prawdopodobnie cena w shopie jest 50% niższa a i tak im bardziej ją obniżymy to więcej ptz. Cieżko mi teraz powiedziec w sumie bo jestem na komórce, potem to sprawdzę i potwierdzę


RE: O co chodzi z dealz? - InTeR - 15-01-2011 11:01

(15-01-2011 10:35)kolix napisał(a):  A o co chodzi z ta promocja 50% czyli jak kupie sobie znaczek ps3 to bede mial 50% taniej?

Chodzi o to, że te "znaczki" są 50% taniej. Czyli zamiast 1$ masz 0,5$.