Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! (/Temat-Cashfile-Regulamin-Zasady-Zarobki-Wyplaty-19448)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - dziend0bry - 11-02-2013 16:19

Kiedy wyplata? Czekam na jedna z 31.01 na konto bankowe oraz wczoraj zlecilem jedna na pp, ile bedziemy czekali?

Edit

Doszlo Smile


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - dziend0bry - 14-02-2013 18:53

Cos sie dzieje z ofertami, przynajmniej na Polske.
Nie dostalem dzis ani jednego centa za pobrania, co jest conajmniej dziwna sprawa, gdyz odwiedziny na stronie mam.
Probowalem wykonac jedna oferte (adworkmedia) i niestety PIN (T-Mobile) w ogole nie chce przyjsc, natomiast po podaniu nr przy niektorych po prostu sie wylacza strona.
Cos padlo u Was, czy adwork nawala? Jutro wyplata bezprowizyjna, i liczylem, ze jeszcze cos wpadnie, a tu dzis 0$.


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - konrii98 - 24-02-2013 19:29

Siemka, jestem świeżakiem na forum tak, że za wszystkie błędy z góry przepraszam. Jestem nieco zielony w kwestii uploadingu ale chciałbym to zmienić. Pierwsze moje pytanie: Czy będąc niepełnoletni mogę zarabiać przez (np) cashfile ??? Drugie moje pytanie: Czy jeśli wrzucę jakiś filmik z yt np teledysk z officjalnego kanału jakiegoś wykonawcy np dawidguettavevo to mogą mi coś zrobić ? I trzecie pytanie CZEGO NIE WOLNO WRZUCAĆ ?

Pozdrawiam Jerk


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - yazir - 24-02-2013 19:45

1. Tak
2. Tak, tzn nie możesz
3. Nie wolno wrzucać materiałów chronionych prawem autorskim, filmy, gry, programy, muzyka które nie są Twoim dziełem


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - cmpunkrespect - 07-03-2013 19:11

Pierwsza wpłata zlecona Smile Ile średnio się czeka?

Edit: Doszło, wszystko ok Smile


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - dziend0bry - 11-03-2013 16:31

Oj zalezy.
Teraz czekalem prawie miesiac.


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - Story - 07-04-2013 14:25

Zarejestrowałem się z refa autora tematu. Mój ref:
http://cashfile.org/register?ref=272111


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - miniek9090 - 07-04-2013 14:27

ale wiesz że ten serwis nie wypłaca? /omg


RE: Cashfile - Regulamin, Zasady , Zarobki, Wypłaty ! - cmpunkrespect - 07-04-2013 14:31

(07-04-2013 14:27)miniek9090 napisał(a):  ale wiesz że ten serwis nie wypłaca? /omg

Wypłaca po 2 miesiacach czekania Big Grin