Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]mam problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]mam problem (/Temat-Rozwiazane-mam-problem-1944)



[Rozwiązane]mam problem - krystian__ - 19-02-2010 13:25

problem polega na tym że wysłełem kumplowi zaproszenia na mail [trzy- oczywiscie kazde na innego maila] zalogowal sie na jednym- wszystko ok....wylogowal sie z niego zeby zalogowac sie na drugi i jak wchodzi w mailu naciska to click on to wyskakuje mu głowna strona lockerz....a dokladnie wyskakuje mu okno gdzie pisze Welcome, trzeba wpisac mail i haslo zzeby sie zalogowac...nie wiecie czym to jest spowodowane?


RE: mam problem - rubik - 19-02-2010 13:51

niech usunie sobie cookies Wink


RE: mam problem - DJAd1 - 19-02-2010 14:05

Niech sie wyloguje poprostu ..


RE: mam problem - krystian__ - 19-02-2010 14:15

wylogowal sie przeciez napisalem...:/ a co to jest cookies>?


RE: mam problem - MyBijacz - 19-02-2010 14:20

Są to pliki, w których zapisywane są informacje przez stronę WWW na dysku twardym użytkownika. Informacje te są potrzebne stronie w przypadku powtórnej odwiedziny tego użytkownika. W pliku cookie zapisywane są preferencje internauty, jego zachowanie na stronie, co pozwala spersonalizować i dostosować stronę do jego gustów i upodobań.

Żeby usunąć to musisz zrobić to:
1. Zamknij program Internet Explorer i wszystkie wystąpienia Eksploratora Windows.
2. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Panel sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie aplet Opcje internetowe.
3. Na karcie Ogólne kliknij przycisk Usuń pliki w obszarze Tymczasowe pliki internetowe.
4. W oknie dialogowym Usuwanie plików zaznacz pole wyboru Usuń całą zawartość offline, a następnie kliknij przycisk OK.
5. Kliknij przycisk OK.


RE: mam problem - rubik - 19-02-2010 15:25

krystian Wink jak ja lubię takich ludzi xDDD tacy to najlepsi klienci ;p nic nie wiedzą
gdyby sami tacy byli ... jaki piękny był by dla mnie świat Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]mam problem - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.