Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) (/Temat-Wygram-za-ciebie-w-konkursie-ZAKONCZONE-19387)

Strony: 1 2 3


RE: Wygram za ciebie w konkursie! - TheNumber348 - 17-01-2011 12:06

Polecam Smile


RE: Wygram za ciebie w konkursie! - sparkyfx - 17-01-2011 20:02

na akceptacje mojego hasła czekałem prawie dwa dni, na nabicie 1760 głosów u Arka pare sekund Tongue Obecnie mam w konkursie 67 miejsce Smile


RE: Wygram za ciebie w konkursie! - Arekxxl - 19-01-2011 14:50

Tym którzy wzieli u mnie punkty dobiłem 2000+, jakbym kogoś pominął to pisać Wink


RE: Wygram za ciebie w konkursie! - sparkyfx - 21-01-2011 21:27

Dziękujemy za udział w Wyzwaniu Whitestrips!
Gratulacje! Twój powód, by mieć widocznie bielsze zęby okazał się jednym z najwyżej ocenionych w głosowaniu. To właśnie Ty będziesz jedną z 300 osób, które za darmo otrzymają paski 3D White LUXE Whitestrips!

Wypróbuj paski wybielające Whitestrips i ciesz się widocznie bielszym uśmiechem w 7 dni! Już wkrótce poprosimy Cię o opinię na temat ich działania.

3dwhite.pl

Big Grin


RE: Wygram za ciebie w konkursie! - Arekxxl - 21-01-2011 23:46

Graty, mówiłem że wygracie ;P


RE: Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) - mateja11 - 22-01-2011 08:11

Dziękujemy za udział w Wyzwaniu Whitestrips!

Gratulacje! Twój powód, by mieć widocznie bielsze zęby okazał się jednym z najwyżej ocenionych w głosowaniu. To właśnie Ty będziesz jedną z 300 osób, które za darmo otrzymają paski 3D White LUXE Whitestrips!

Wypróbuj paski wybielające Whitestrips i ciesz się widocznie bielszym uśmiechem w 7 dni! Już wkrótce poprosimy Cię o opinię na temat ich działania.

3dwhite.pl
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin Thx Arekxxl;p


RE: Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) - xPietrek - 30-01-2011 23:41

I co z tymi paskami? Kiedy oni to wysyłają? Będą jeszcze pytać o dane osobowe czy coś? Nie mogę się doszukać tych informacji na stronie...


RE: Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) - Arekxxl - 30-01-2011 23:57

No faktycznie, usuneli już ten dział by zastąpić nowym konkursem na który też mam sposób ale coś tam trzeba kupić i zdjęcie dodać. Trzeba czekać wyślą na pewno jeszce w lutym


RE: Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) - sparkyfx - 02-02-2011 15:42

Dzisiaj otrzymałem moją nagrodę Big Grin
Jest to 28 pasków wybielających 3d white luxe whitestrips, kuracja na tydzień. Na allegro widziałem taką paczkę za 59 zł.
Dzięki Arek Big Grin


RE: Wygram za ciebie w konkursie! (ZAKOŃCZONE) - Arekxxl - 04-02-2011 00:21

Gratuluję wygranej Wink