Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]bugi w aukcjach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]bugi w aukcjach? (/Temat-Rozwiazane-bugi-w-aukcjach-19378)



[Rozwiązane]bugi w aukcjach? - Jumper002 - 12-01-2011 23:01

Witam,
Dziś rano zauważyłem, że ceny większości aukcji są powyżej 16k ptz
Po południu ceny już były normalne, a teraz patrze a tu znów ceny podbite do 16k ptz...
[Obrazek: bugiu.jpg]
o co chodzi?
Czy to Lockerz zawyża te ceny, czy może ktoś wymyślił sposób na podbijanie o więcej niż 5 ptz?


RE: bugi w aukcjach? - Burned - 13-01-2011 00:34

Pewnie ludzie siedzą i nabijają żeby pod koniec mniej osób mogło zalicytowac. Mystery auction to na pewno coś niezłego i dużo osób chce to zgarnąc.


RE: bugi w aukcjach? - Jumper002 - 13-01-2011 08:01

nie sądzę 10 minut wcześniej ceny były normalne ok 3000ptz, włączam zakładkę z aukcjami 10 min później, a ceny podskoczyły o ponad 10k ptz, raczej niemożliwe


RE: bugi w aukcjach? - Tech - 14-01-2011 16:01

Jak dla mnie to większość aukcji ma taki mechanizm, że powiedzmy co 30s samo podbija. Testowałem to kiedyś i gdy podbiłem jakąś mało znaczącą aukcje (jakaś czapka z 15h do końca) to momentalnie mnie "ktoś" przebił...

A sytuacja jak z tego tematu to pewnie jakiś bug tego mechanizmu czy coś Tongue


[Rozwiązane]bugi w aukcjach? - Marello - 19-03-2011 11:30

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.