Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet (/Temat-1000zl-i-wiecej-miesiecznie-wypelnianie-ankiet-19359)



1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - patryk014 - 12-01-2011 18:27

Dodatkowa praca w ankietach !
Witam!
Szybko, łatwo i przyjemnie - wystarczy , że poświęcisz 20 minut na tydzień , a Twój portfel (bądź konto wypełni się gotówką!
Krok po kroku opisze , co należy zrobić, aby cieszyć się zarobkiem Sprawdziłem na sobie i wczoraj dostałem pieniążki

Krok 1. Bezpłatna rejestracja na stronie:

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=patryk018

Skopiuj powyższą linijkę do przeglądarki i wchodzisz na stronę firmy.
Następnie klikasz 'create a free account' i program pokaże Ci co wpisać.
Czyli UserName: czyli nazwa użytkownika, Password czyli hasło, następnie imię nazwisko i email.


Za sama rejestrację na koncie pojawia sie już 6 $ !

Krok 2. Logujemy się. Na naszej stronie pokazują się ankiety do wypełnienia. Linki do każdej znajdują się pod tesktem: "The Following Surveys are Available". Po wypełnieniu każdej pokazuje się nam stan konta. Ważne jest aby otworzyć każdą stronę, najlepiej w nowym oknie ( nie trzeba się logować na tych stronach - wystarczy otworzyć)
Krok 3. Klikamy na link z stroną internetową która mamy ocenić. Na naszej stronie piszemy nasze odczucia odnośnie strony (po angielsku) najprostszymi słowami.
I like it/ I don't like it.
Excellent/ Bad for me.
Interesting site/ Boring site.
Za każdą opinię otrzymujemy od 4 do 6 USD (czyli od 13 do 20zł).
Ja nie znam dobrze angielskiego więc weszłem na http://www.google.pl w zakładce- więcej jest tłumacz. I tam wpisuje opinie strony po polsku i a poniżej tłumacz pisze to po angielsku. Bardzo krótka opinia o stronie np. dwa zdania- strona bardzo mi się podoba. Bardzo interesujące zdjęcia. I tyle. Wersje angielską kopiuje do programu i już masz od 4-6 $ (czyli od 13 do 20zł)..

Pieniądze wypłacamy za pośrednictwem banku internetowego PayPal (rejestracja bezpłatna)
Wchodzimy paypal.pl i następnie klikamy"Załóż konto". Wybieramy Konto osobiste ->Kontynuuj. Wypełniamy i zakładamy konto. (w drugim etapie rejestracji zapyta nas o nr karty kredytowej - omijamy ten moment nie wypełniając pól i wciskamy "Anuluj"). Rejestrację potwierdzamy linkiem, który nam przyjdzie na maila.

Pieniążki rzeczywiście pojawiają się na koncie! Uwierzyłem dopiero jak dostałam wczoraj pieniądze a pracuję dopiero od dwóch tygodni

Pozdrawiam i życzę owocnych ankietBig Grin
Wypłaty:[Obrazek: kasax.png]

I w końcu długo oczekiwany screen

[Obrazek: aw-surveys-proof-of-payment.jpg]


RE: 1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - kretmark - 14-01-2011 16:33

Coś to nie działa ta strona piszesz wypełnić ankiety i zarabiasz.Wypełniłem na samym początku pare ankiet do tej pory nowych ankiet brak nie wysyłają czy co


RE: 1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - adkam12 - 14-01-2011 17:18

Nie wyplacaja poprostu ...


Rok czy dwa temu tez zecilem wyplate nadal jej niemam


RE: 1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - Songoku - 14-01-2011 18:38

To SCAM


RE: 1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - n1dor - 14-01-2011 18:41

Scam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


RE: 1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - Admin - 14-01-2011 18:53

to ładne sciemy opowiadasz kolego jak od kilku lat surway nei wyplaca malo tego nawet oficjalnie do tego sie przyznali mailowo.


1000zł i więcej miesięcznie wypełnianie ankiet - Killer - 11-03-2011 01:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.