Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy warto zapłacić VAT/CŁO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy warto zapłacić VAT/CŁO (/Temat-Rozwiazane-Czy-warto-zaplacic-VAT-CLO-19298)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Czy warto zapłacić VAT/CŁO - bud3k - 11-01-2011 13:43

Witam. Dziś dzwonił do mnie kurier że mam przesyłkę do odebrania. Powiedział że jest do zapłaty 120 zł i że przesyłka z USA. Podejrzewam że jest to PES 2011 na XBOXa z Restocku z grami. Mnie nie ma w kraju, i powiedziałem mu że mój brat się z nim skontaktuje. Ale zastanawiam się czy w ogóle warto ją odbierać. Gra miała iść na sprzedaż. Ale jak mi dowalili takie cło i vat (w ogóle dlaczego aż tyle na głupią grę WTF?? ) to się raczej mi nie opłaca jej odebrać. A wy jak myślicie??


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - Kalis - 11-01-2011 14:04

będziesz tak i tak 30-+40 pln do przodu


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - Driver - 11-01-2011 14:54

nie bierz - nie zawsze da sie sprzedac


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - Vesperus - 11-01-2011 16:54

nie jest czasami tak że teraz jak nie odbierzesz nagrody to dostajesz Bana ?


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - rafalek9 - 11-01-2011 16:57

:O Pierwsze słysze że bana dostajesz:O


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - Kalis - 11-01-2011 17:01

hmm za bardzo nie wiem ale chyba dostaje się bana albo zerują ptz nie pamięta ale chyba zerują


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - bud3k - 11-01-2011 17:11

No właśnie nie wiem. Ale zawsze mogę się wytłumaczyć że mnie nie było w domu, że wyjechałem za granicę do pracy. Ale rzeczywiście nie opłaca mi się odbierać tej gry. Nasz Urząd Celny delikatnie mówiąc powaliło ;/ Skoro dali 120 zł VATu i cła to ciekawe na ile oni ją wycenili ;/


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - zioomek65 - 11-01-2011 17:29

Zamawiacie nagrody i nie odbieracie ich. Lockerz musi dopłacać do wysyłki która i bez tego jest droga. Nie dziwcie się że lockerz potem niechętnie wysyła nagrody do Polski...


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - bud3k - 11-01-2011 18:28

Słuchaj ja wszystko rozumiem i nie jest tak że nie chcę zapłacić CŁA, VATu no ale wszystko w granicach rozsądku. Skoro oni mi naliczyli 120 zł do zapłaty to ja jestem ciekaw jaką cenę gry wzięli. O ile dobrze się orientuję to mogą dowalić 23% VATu do zapłaty, więc by wychodziło że według nich ta gra kosztuje jakieś 500 zł ;/


RE: Czy warto zapłacić VAT/CŁO - Bolt - 11-01-2011 19:21

ktos pisal ze lockerz zle wypisuje wartosc, bo nie wpisuja kosztu wysylki wiec naliczaja powiedzmy 50 dolcow i tyle