Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeczytam wszystkich, szybka możliwośc zdobycia nagród - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przeczytam wszystkich, szybka możliwośc zdobycia nagród (/Temat-Przeczytam-wszystkich-szybka-mozliwosc-zdobycia-nagrod-1923)



Przeczytam wszystkich, szybka możliwośc zdobycia nagród - lacky_24 - 18-02-2010 21:57

A oto link do tego:
http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zaproszenie?it=11f5716968df41778371a96ae7965ef3


A więc po pierwsze akceptując moje zaproszenie dostaniecie 100 pkt. Według mnie jest to bardzo atrakcyjny sposób zdobycia czegoś. Po pierwsze jest to polskie, po drugie jest dużo możliwości zdobycia punktów( oglądanie reklam, odpowiadanie na pytania konkursowe, zarejestrowanie się na jakiejś partnerskiej stronce, i 10% pkt każdego zaproszonego przez 12 miesiecy). Ja dzisiaj zdobyłem 170 pkt, i da się jeszcze więcej... najtańsza nagroda jest za 750 pkt. Ja jestem w tym króciutko i już moge ją sobie wykupić;D

Bardzo polecam stronke;D


RE: Przeczytam wszystkich, szybka możliwośc zdobycia nagród - rubik - 19-02-2010 01:00

jest tu osobny dział o przeczytam.... Wink


RE: Przeczytam wszystkich, szybka możliwośc zdobycia nagród - Kleszczman - 19-02-2010 10:31

Zgadza się Big Grin
niestety ten dubelek leci do kosza Wink


Przeczytam wszystkich, szybka możliwośc zdobycia nagród - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.