Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]hmm! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]hmm! (/Temat-Rozwiazane-hmm-1921)



[Rozwiązane]hmm! - Dore - 18-02-2010 20:08

Zrobiłem konto ale na Canade bo tam nie potrzeba podawać phone number
Gdy robiłem na Poland i wpisywałem mój numer wyskakiwało phone number is vaild muszę robić nowe konto ? czy jak coś kupie to im podaje adres i państwo
I czy przesyłka do polski od nich jest darmowa?
A nawiązując do tego phone number to co robię nie tak? Możecie mi podać jakiś numer który będzie tam działał ?
Rolleyes

Chcialem jeszcze sie zapytac ze podobno nie mozna wpisywac polskich znakow >.< w moim nazwisku jest ok ? Jankowski Artur ;<


RE: hmm! - rubik - 18-02-2010 20:34

tak, nazwisko jest spoko Wink
phone ma być w formacie 0048xxxxxxxx
za dsi zapłacisz przy odbiorze Wink


RE: hmm! - Zythus - 18-02-2010 20:37

Valid - poprawny, więc czemu źle? Invalid to by było źle ...
Podajesz im adres przy braniu nagrody
Przesyłka darmowa, ale państwo może nałożyć vat i cło. Więcej w dziale "poradniki"
Nie można wpisywać polskich znaków
kod miasta nie xx-xxx, tylko xxxxx. Zrezstą, wszystko masz w poradnikach


RE: hmm! - Dore - 18-02-2010 20:40

Zrobilem nowe konto numer dobry, Polska 63-100 Wink
A to jest PSP czy tylko gra? Ratchet & Clank Bundle - PSP 200 PTZ

Aha i gdzie jest ten Darmowy T-shirt
I jak państwo nałoży cło lub vat to ja płace ? nigdy nie miałem styczności z przesyłkami międzynarodowymi >.<


[Rozwiązane][Rozwiązane]hmm! - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.