Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]"GWARANTY" - jak to działa!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]"GWARANTY" - jak to działa!!! (/Temat-Rozwiazane-GWARANTY-jak-to-dziala-192)



[Rozwiązane]"GWARANTY" - jak to działa!!! - artur921 - 30-11-2009 18:11

Witam wszystkich!!! Mam zamiar "chapnąć" PS3 na lockerz, ale wiem, ze jest to trudne, bo coś mi sie zdaję ze nie bedę jedynym polującym na "chlebaczek":P
Tutaj moje pytania:
1. Planuje kupic tzw. gwarant za 2500PTZ, zeby moc potem zarezerwować PS3, ale tu moja obawa. Kupie ten gwarant, po 12 miechach skasują mi znajomych i pozostalem ptz, ale czy zostawiac mi ten "gwarant", abym mogl spokojnie zbierac na ps3???
2. Czy ktos juz kupował tzw. "gwarant" i wie jak to działa?
Dzieki z gory za odpowiedzi. Pozdow4all


RE: "GWARANTY" - jak to działa!!! - Royside - 30-11-2009 18:35

Gwarant wprowadzono od ostatniego Restocka , wydaje mi się ,że gwaranty do wykupienia są na tydzień prze Restockiem albo coś koło Niego.


RE: "GWARANTY" - jak to działa!!! - Razer - 30-11-2009 18:55

Hmmm... Z deka nie rozumiem tego pytania.

Wykupując gwarant musisz mieć 2500PTZ. No wiec sorry, o co Ty się martwisz? Zbierasz 2500PTZ, kupujesz i masz....


RE: "GWARANTY" - jak to działa!!! - Admin - 30-11-2009 18:55

kupując gwaranta masz 100% pewności że dostaniesz nagrode jednak zbieranie 1500 ptz na psp ? nie lepiej kupić je za 200 ?
wiadomo niektorzy nie maja do tego reki więc to jest wyjście... ale cena nie jest atrakcyjna...


RE: "GWARANTY" - jak to działa!!! - artur921 - 30-11-2009 20:12

(30-11-2009 18:55)Admin napisał(a):  kupując gwaranta masz 100% pewności że dostaniesz nagrode jednak zbieranie 1500 ptz na psp ? nie lepiej kupić je za 200 ?
wiadomo niektorzy nie maja do tego reki więc to jest wyjście... ale cena nie jest atrakcyjna...


Chodzi o to czy nie kasuje tego gwaranta, po 12 miechach jak to sie dzieje z PTZ. Watpie zeby udalo mi sie kupic PS3 normalnie przy takim natloku ludzi. Kupie gwaranta za 2500PTZ, a potem w nowym okresie 12 miechow uzbieram tylko 625PTZ i mam pewne PS3.
Jak myslicie, zadziala to?

PS. Bede probowal przy dostawach walczyc o ps3, ale taki jest moj plan b ;p


RE: "GWARANTY" - jak to działa!!! - Admin - 30-11-2009 21:09

z tego co mi wiadomo nie bedziesz musial zdobywac 625 punktów tylko 2500 i po sprawie.
Nikt Ci tego nie potwierdzi bo nikt tej opcji jeszcze nie użył najlepiej spytać o to lockerz.


RE: "GWARANTY" - jak to działa!!! - artur921 - 01-12-2009 14:21

(30-11-2009 21:09)Admin napisał(a):  z tego co mi wiadomo nie bedziesz musial zdobywac 625 punktów tylko 2500 i po sprawie.
Nikt Ci tego nie potwierdzi bo nikt tej opcji jeszcze nie użył najlepiej spytać o to lockerz.

O to lepiej, obliczelem ze do czasu az wyczyszcza mi konto, zdarze kupic ps3 dzieki temu gwarantowi za 2500ptzTongue