Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Allegro - Zakup czapki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Allegro - Zakup czapki (/Temat-Allegro-Zakup-czapki-19194)



Allegro - Zakup czapki - xBlackxK - 08-01-2011 23:02

Mam taki mały problem, wszystko zaczęło się 14 grudnia gdy wysłałem pieniądze. Po dwóch tygodniach, gdy czapka nie przychodziła pisałem do tego pana na email, gadu-gadu, i dzwoniłem ale wgl brak kontaktu.
Postanowiłem napisać do Allegro, serwis zareagował szybko wysyłając do niego emaila. Osoba w tym samym dniu odpisała tłumacząc się że czapka zaginęła i gdy odzyska pieniądze od Allegro, odeśle mi je z powrotem.
Pieniądze dostał, ale zamiast wysłać kasę dostałem czapkę.
I nic bym nie mówił gdyby to była czapka Everlasta (tak jak zamawiałem) a nie jakieś Lonsdale.
Ps: Podałem mu dane konta bankowego, i co do czapki nie ma już naklejek i tego co na niej było.
A co do pytania, to musi mi ją przyjąć??
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.


RE: Allegro - Zakup czapki - cpr - 08-01-2011 23:12

Jak pozrywałeś metki to szerokiej drogi bo na pewno ci kasy nie zwróci.


RE: Allegro - Zakup czapki - DDK - 11-01-2011 16:28

Towar oddajesz taki jaki dostałeś czyli z metkami, naklejkami itp. Nie musi przyjmować Wink


RE: Allegro - Zakup czapki - Daminn - 12-01-2011 19:31

Towar nie zgodny z umową. Pisz do allegro.


RE: Allegro - Zakup czapki - Kalis - 12-01-2011 20:46

zrób to co mówi daminn jeśli w ciągu 30 dni nie wyśle wystaw negatyw