Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Pewien problem z Waszymi zapro ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Pewien problem z Waszymi zapro ;) (/Temat-Zamkniety-Pewien-problem-z-Waszymi-zapro-1919)



[Zamknięty]Pewien problem z Waszymi zapro ;) - rubik - 18-02-2010 19:25

robicie te stronki z zapro, a ktoś może wpisać sobie mail bez @, bez . itd,\
nawet txt z wiki
TOTALNA PORAŻKA KOLEDZY Wink


RE: Żal mi was .... - Przemcioslaw - 18-02-2010 19:34

No a Ty oczywiscie jesteś światowej sławy koderem, znasz wszystkie najnowsze trendy i potrafisz trzaskać design'y na najwyższym poziomie.

Ktoś nie chce, nie ma czasu, nie umie to korzysta z gotowego skryptu proste.

Po co wypisujesz takie głupoty ???


RE: Żal mi was .... - rubik - 18-02-2010 20:03

tak, ale co za matoł wystawia skrypt bez żadnych zabezpieczeń ??!!
za 5 min zrobię wam jakiś prosty skrypcik Wink


RE: Żal mi was .... - Zythus - 18-02-2010 20:25

Nie trzeba ? Big Grin


RE: Żal mi was .... - Daminn - 18-02-2010 20:34

Jak zrobisz jakiś dobry dam ci +. Ale co z tego bo co to za problem wpisać ch*[email protected]? Tego typu wiadomości są niestety nie nieuniknione.


RE: Żal mi was .... - rubik - 18-02-2010 20:42

tak, ale w tym skrypcie waszym można przekopiować art. z wiki i działa, można też użyć tych do spamowania np. Wink


RE: Żal mi was .... - Alcor - 19-02-2010 00:14

rubik, drogi forumowiczu. Prosiłbym Cię bardzo o zmianę nazwy tematu, aby odpowiadała ona problematyce tego tematu. Pozdrawiam gorąco ~ Alcor


RE: Pewien problem z Waszymi zapro ;) - rubik - 19-02-2010 00:57

przepraszam Cię, ale te strony stanowią poważne zagrożenie ...
można za pomocą nich rozsyłać SPAM, nie wiem czy także przez nie nie dało by się włamać na serwer, bo nie mają ograniczenia długości, nie dodają "/" do znaków specjalnych "@'$& etc.

BTW. zrobię ten skrypt Wink mam problemy pewne z PC, no i chyba najważniejsze nie bardzo mi się chce xD


[Zamknięty]Pewien problem z Waszymi zapro ;) - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.