Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj razem ze mną na fileserve i filesonic - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj razem ze mną na fileserve i filesonic (/Temat-Zarabiaj-razem-ze-mna-na-fileserve-i-filesonic-19171)



Zarabiaj razem ze mną na fileserve i filesonic - xfiles5 - 08-01-2011 14:52

Oto co oferuję:
- każdemu refowi wysyłam paczkę z gotowcami do wysyłania gier/filmów, porządnie dopracowanymi
- użyczam konto premium na fileserve
- oferuję szeroki zakres pomocy przez gg
- wyjaśnienie remote uploadu i tego typu pomocnych rzeczy
- listę najlepszych wyselekcjonowanych przeze mnie for
- podanie nazw plików które bardzo dobrze się pobierają (są ściągane) 40-50 pobrań i kilka z ponad 100 pobraniemi w kilka dni

Aby stać się moim poleconym wejdź na stronę: http://fileserve.tnb.pl/readarticle.php?article_id=15 , zarejestruj się na stronie, a następnie z linków referencyjnych na fileserve i filesonic, po czym wyślij wiadomość na gg 28138665 w treści zawierającą twoje nicki, na które to się zarejestrowałeś. Po zatwierdzeniu przeze mnie otrzymasz Vipowskie przywileje i będziesz miał dostęp do szablonów listy for, poradników (głównie remote), możesz liczyć także na aktualizacje i na pomoc poprzez gg.

Musiałem się na to zdecydować, ponieważ jest sporo chętnych i muszę tłumaczyć wszystkim poleconym te same rzeczy, przez co postanowiłem je zebrać na stronie. Jednak jestem świadom tego, że to jeszcze nie wszystko co jest potrzebne, dlatego w dalszym ciągu możecie liczyć na pełną pomoc z mojej strony na gg.

Po więcej szczegółów zapraszam na gg 28138665

Moje dziennie zarobki wynoszą 5-10$ z 2 serwerów (fileserve i filesonic) + nie wliczam zarobków z refów na HF, niektórzy z moich poleconych potrafili osiągać próg 5-10$, ja jednak nie poświęcam dziennie na tą czynność wiele czasu, tzn. max godzinę.

[Obrazek: zarobki2_qwsrnw.png]

[Obrazek: zarobki1_qwsrnx.png]

[Obrazek: beztytulu55112f672.png]

Przede wszystkim pomagam refom bez ich zbywania, a trochę już mam chętnych ponieważ bardzo chwalą sobie paczkę z gotowymi szablonami (wystarczy tylko wkleić swoje linki co daje sporą oszczędność czasu) no i pliki po 100 + pobrań.

Kilka refków korzystających z moich rad i ich efekty: (refkom z hotfile w ogóle nie pomagałem, a tylko skorzystali z moich kilku porad, które były umieszczone w temacie na pewnym forum). Wszystko jednak zależało od tego ile czasu byli w stanie poświęcić i w jakim stopniu odnosili się do moich rad, ja jednak uważam, że dobrze sobie poradzili, tym bardziej, że nie uploadują regularnie jak sami mi przyznali, jednak oczywiście nie będę udostępniał i danych.

HOTFILE

[Obrazek: refowie_qeneqs.png]

FILESERVE

[Obrazek: ref-files_qenwpe.png]


RE: Zarabiaj razem ze mną na fileserve i filesonic - Dominator - 08-01-2011 15:04

a wiesz ze trzeba premki - bo ty z remote korzystasz ? (mi chodzi o sonic)


RE: Zarabiaj razem ze mną na fileserve i filesonic - xfiles5 - 08-01-2011 18:42

Tak wiem, to koszty 5$ za miesiąc, ale opłaca się bo jest za to mniej spamerów-remoterów w tematach na forach warezowych i bardzo szybko zwraca się z nawiązką. Z powrotem są lepsze zarobki na filesonic przez ten fakt.


Zarabiaj razem ze mną na fileserve i filesonic - Admin - 10-02-2013 11:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.