Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adamek vs Bracia Kliczko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Adamek vs Bracia Kliczko (/Temat-Adamek-vs-Bracia-Kliczko-19130)



Adamek vs Bracia Kliczko - Magnus - 07-01-2011 13:03

[Obrazek: 4007684939.jpeg]

Tomasz Adamek we wrześniu 2011 roku zmierzy się we Wrocławiu z Władimirem Kliczką - poinformował obóz polskiego pięściarza. - Spełnią się moje bokserskie marzenia - skomentował tę wiadomość "Góral".



"Jak podał "Adamek Team" trwają negocjacje dotyczące przeciwnika, z którym Tomasz Adamek ma walczyć 16 kwietnia w Katowicach. Jednocześnie Ziggy Rozalski, menadżer Adamka, prowadził intensywne negocjacje z obozem braci Kliczko.
Doszliśmy do porozumienia, bardzo jesteśmy zadowoleni z oferty, którą nam przedstawiono. We wrześniu stoczę walkę na stadionie we Wrocławiu z Władimirem Kliczką. Bardzo się cieszę, bo właśnie spełnią się moje bokserskie marzenia - powiedział Adamek.
Chcę pokonać Kliczkę i zdobyć pasy WBO i IBF, których jest posiadaczem. Stadion mieści ponad czterdzieści tysięcy kibiców, mam nadzieję, że dopisze nam pogoda - dodał "Góral".
Adamek jest bardzo zadowolony z tego, że udało się doprowadzić do walki z młodszym z ukraińskich braci. Zdaniem "Adamek Team" "Nowy Rok nie mógł się dla niego lepiej rozpocząć".
Jednocześnie trwają wciąż negocjacje w sprawie przeciwnika, z którym Tomasz zmierzy się 16 kwietnia.
Pracujemy nad tym, by walka odbyła się w Katowicach, ale moim przeciwnikiem nie będzie ani Samuel Peter, ani Hasim Rahman. Nie chcę podawać żadnych nazwisk i bawić się w spekulacje. Sytuacja się wyklaruje w ciągu najbliższych kilku dni - zapewni polski pięściarz.
34-letni Władimir Kliczko w swojej dotychczasowej karierze bokserskiej stoczył 58 walk, z których wygrał 55 (49 przez nokaut). Przegrywał tylko z Rossem Purritym, Corriem Sandersem i Lamonem Brewsterem. Ostatnią porażkę poniósł w kwietniu 2004 roku.
O rok starszy Adamek z 44 walk przegrał tylko jedną - z Amerykaninem Chadem Dawsonem w lutym 2007 roku. Od 12 pojedynków jest niepokonany. "


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - Takahari - 07-01-2011 13:16

No chance ;/ K.O techniczne 8 runda


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - Jeppers - 07-01-2011 16:58

podobno walka ma się odbyć we Wrocławiu, lubię Adamka,ale cyborgi Kliczko pokazują kolejnym rywalom gdzie ich miejsce, myślę, wierzę w Tomka, ale realnie patrząc, wielkim faworytem jest Kliczko i myślę, że on wygra Sad Drugi Brat Witalij ma się bić z Davidem Haye'em (temu się przyda lanie, bo cwaniak w gębie, a w ringu wygrywa z przeciętniakami)

Powodzenia Adamkowi !


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - szulakaluble - 07-01-2011 17:42

Ktos gdzies napisał ze..."Kliczko wciagnie dusze Adamka "... i to jest jedyny odpowiedni komentarz do tej walki


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - blackjoe - 07-01-2011 17:50

Adamek da rade ;D


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - brzeg - 30-01-2011 18:14

adamek dostanie w 3 rundzie nokauta


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - Driver - 30-01-2011 18:27

brzeg ty chyba nie wiesz co piszesz! Adamek jest piekielnie mocny , dotrwa do konca oto jestem spokojny....Jezeli przegra po dobrej walce to tez bedzie dobrze jak na pierwsza walke z "cyborgiem" Smile


RE: Adamek vs Bracia Kliczko - paskur - 31-01-2011 01:19

nie mogę się doczekać takiej walki, bo to nareszcie pokaże, na co tak na prawdę stać adamka, wg. mnie jest nie jest tak dobry, aby być mistrzem, ale oczywiście, życzę mu tego