Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zmiany W Aukcjach na Lockerz (/Temat-Zmiany-W-Aukcjach-na-Lockerz-19094)

Strony: 1 2 3


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Surlope - 06-01-2011 16:43

(06-01-2011 14:14)Admin napisał(a):  Czyzby sposob na boterow czy uzytkownikow helperow?
Lockerz wprowadzilo w ostatnich 5 minutach trwania aukcji system, ktory ograniczy ilosc podbic. Konkretnie jesli cena przedmiotu wynosi 5000 punktow i klikniemy w BID a ktos przed nami podbil cene do 5005 to po Naszym podbiciu pojawi sie wiadomosc "You've been outbid".

Sposob wydaje sie wprowadzic dosyc uczciwe szanse dla Wszystkich(ograniczajac helpery) sadze, ze obecnie wspolczynnik szansy na zamowienie czegokolwiek, jest bardziej losowy niz wczesniej (osoby ktore pisza szybko captche duzo zyskaja).

Żenujący sposób wprowadzili... Przecież jak mi się załaduję strona a użytkowników Lockerz jest tysiące to zanim podbiję to w każdym ułamku sekundy ktoś inny to zrobi. No i moje podbicię nie będzie mozliwe. Żenada jak dla mnie..


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Tech - 06-01-2011 18:33

Do du..szy

Nie wyeliminowali wcale wspomagaczy, a jedynie zapobiegli helperom, które były darmowe (jak ten nasz forumowy). Teraz będzie jeszcze trudniej coś wygrać.

Oczywiście te głupie "boty" z lockerz nie umieją myśleć i zamiast wprowadzać takie nic nie dające zabezpieczenia daliby limit podbić na określony czas dla jednego konta. Już nie mówię, że musiałaby być to 1min, ale tak ze 20s i by było dobrze...


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Surlope - 06-01-2011 18:43

(06-01-2011 18:33)Tech napisał(a):  Do du..szy

Nie wyeliminowali wcale wspomagaczy, a jedynie zapobiegli helperom, które były darmowe (jak ten nasz forumowy). Teraz będzie jeszcze trudniej coś wygrać.

Oczywiście te głupie "boty" z lockerz nie umieją myśleć i zamiast wprowadzać takie nic nie dające zabezpieczenia daliby limit podbić na określony czas dla jednego konta. Już nie mówię, że musiałaby być to 1min, ale tak ze 20s i by było dobrze...

NO właśnie.

TOP ŻENADL !

Jak będziesz coś chciał bidnąć w ogóle to chyba wygra ten co pół h przed końcem bidnoł Lol

Żałosny update jak dla mnie Wink.


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - rafalek9 - 06-01-2011 18:54

ja mam sposób który zaraz wypróbuję zobaczymy czy się sprawdzi Smile


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - norek - 06-01-2011 19:31

no to ja już nic nie wygram na aukcjach i muszę brać udział w restockach, bo wolno przepisuje captche


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - zioomek65 - 06-01-2011 20:02

no to ja już nic nie wygram z moją szybkością pisania ...


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - ketrab - 06-01-2011 20:30

o to właśnie chodziJerk.


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - cinexik - 06-01-2011 21:20

przeciez to bedzie nie mozliwe...?
10sek. przed koncem ciagle ktos bedzie nas wyprzedzał.
captcha mi sie laduje 2s. wiec aukcje bye bye Smile


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - omisiu - 06-01-2011 22:24

To teraz czy jest sens wydawania kasy na UW??


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - TheNumber348 - 07-01-2011 00:11

(06-01-2011 22:24)omisiu napisał(a):  To teraz czy jest sens wydawania kasy na UW??
UW dla Shopa - tak
UW na restock - nie, lepiej zaopatrzyć się w boty, PTZ bez problemu
UW na aukcje - nie, ew. też bot na podstawianie i wpisywanie wcześniej wpisanej kapczy