Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Zmiany W Aukcjach na Lockerz (/Temat-Zmiany-W-Aukcjach-na-Lockerz-19094)

Strony: 1 2 3


Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Admin - 06-01-2011 14:14

Czyzby sposob na boterow czy uzytkownikow helperow?
Lockerz wprowadzilo w ostatnich 5 minutach trwania aukcji system, ktory ograniczy ilosc podbic. Konkretnie jesli cena przedmiotu wynosi 5000 punktow i klikniemy w BID a ktos przed nami podbil cene do 5005 to po Naszym podbiciu pojawi sie wiadomosc "You've been outbid".

Sposob wydaje sie wprowadzic dosyc uczciwe szanse dla Wszystkich(ograniczajac helpery) sadze, ze obecnie wspolczynnik szansy na zamowienie czegokolwiek, jest bardziej losowy niz wczesniej (osoby ktore pisza szybko captche duzo zyskaja).


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - paskur - 06-01-2011 14:48

to już wiem dlaczego mi bot nie podbijal


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - pitfromhell - 06-01-2011 15:00

Wygranie czegoś jest niemożliwe ;D


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - Dominator - 06-01-2011 15:02

Bardzo dobrze zrobili !!


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - haggard - 06-01-2011 15:19

zeby tylko tego było mało -> trzeba przed podbiciem odświeżyćSad
przy wolnym necie to masakra


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - paskur - 06-01-2011 15:28

a bota sobie można wsadzić...


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - InTeR - 06-01-2011 15:53

(06-01-2011 14:14)Admin napisał(a):  Czyzby sposob na boterow czy uzytkownikow helperow?
Lockerz wprowadzilo w ostatnich 5 minutach trwania aukcji system, ktory ograniczy ilosc podbic. Konkretnie jesli cena przedmiotu wynosi 5000 punktow i klikniemy w BID a ktos przed nami podbil cene do 5005 to po Naszym podbiciu pojawi sie wiadomosc "You've been outbid".

Sposob wydaje sie wprowadzic dosyc uczciwe szanse dla Wszystkich(ograniczajac helpery) sadze, ze obecnie wspolczynnik szansy na zamowienie czegokolwiek, jest bardziej losowy niz wczesniej (osoby ktore pisza szybko captche duzo zyskaja).

Hm.. Nic praktycznie nie zrobili "wielkim" boterom.
Przecież istnieje skrypt, do "omijania" captchy.


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - omisiu - 06-01-2011 16:02

Ale dziwne 1raz podbijam i później, że jestem podbity... A nic się nie zwiększyło


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - wahuu - 06-01-2011 16:16

(06-01-2011 16:02)omisiu napisał(a):  Ale dziwne 1raz podbijam i później, że jestem podbity... A nic się nie zwiększyło

Bo już ktoś przed tobą podbił o tą samą ilość ptz.


RE: Zmiany W Aukcjach na Lockerz - MeTonaTOR - 06-01-2011 16:25

Bardzo dobrze zrobili, Stop Botom. Trza im pogratulowac Big Grin