Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Słuchawki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Słuchawki (/Temat-Sluchawki-19092)

Strony: 1 2


RE: Słuchawki - Bolt - 06-01-2011 14:35

Ja mam Fatality i ogólnie nie narzekam, polecam dla tych co kampią na restock jak śpią rodzice, bo gdy wstaną łatwo je ukryć pod kołdrą Big Grin A tak na serio to faktycznie, bardzo fajnie się sprawują. Zgubiłem gdzieś mikro niestety no, ale może się znajdzie


RE: Słuchawki - Zythus - 06-01-2011 20:10

Fatal1ty mogą być dobre dla kogoś, kto nie mał na uszach porządnych słuchawek - nawet z tego przedziału cenowego.
Może zacytuję pewien tekst o Fatal1ty, który napisała osoba, która ma gigantyczne doświadczenie w branży Audio:
Cytat:Przede wszystkim ich dźwięk w takiej a nie innej cenie pozostawia wiele do życzenia. Oceniać go jako „wspaniały” i „cudowny” można tylko w sytuacji gdy nigdy w życiu nie miało się odniesienia do czegokolwiek lepszego. Słuchawki nagminnie mają problemy z pękającymi kabłąkami oraz bardzo szybko psującymi się mikrofonami. Jeśli na forach pojawia się wątek o problemie ze słuchawkami – istnieje 50% szans że dot. on właśnie Fatal1ty.
A także kawałek:
Cytat:Pojęcie słuchawek dla graczy (w tym Creative Fatal1ty) powstało w celach czysto marketingowych – dobierając odpowiednie słuchawki stereo lub też z mikrofonem, uzyska się o wiele lepszy sprzęt. Gry nie stawiają przed słuchawkami w zasadzie żadnych większych wymagań. Jeśli więc słuchawki sprawdzają się bardzo dobrze w muzyce, głównie pod kątem separacji i rozmieszczania dźwięku, nie będą miały najmniejszego problemu z jakąkolwiek grą. Mic zawsze też można dokupić osobno co tylko pozornie jest kiepskim rozwiązaniem.



RE: Słuchawki - Tech - 06-01-2011 22:41

Dokładnie tak jak mówi Zythus. Pomiędzy fatality a senkami hd 201 jest przepaść, nie ma się nawet co tu zastanawiać tylko brać te drugie. Sam je mam i polecam. Najlepsze słuchawki w swojej klasie cenowej a do droższych (lepszych, a nie "pro" fatality) potrzeba już jakiejś karty dźwiękowej żeby odczuć różnicę Smile


RE: Słuchawki - Satan - 07-01-2011 09:50

Dobra ! Biorę tę Sennheiser HD 201+ Zalman ZM-MIC1. Chyba nawet dziś już je wezmę Lol
Dzięki wszystkim za pomoc ! Temat do zamknięcia !


RE: Słuchawki - Zythus - 07-01-2011 15:00

I słusznie. Napisz jak dojdą i podziel się wrażeniami.


RE: Słuchawki - Kalis - 08-01-2011 11:28

o satan \m/ dobry wybór ale tam z mojej strony najpierw poszedł bym do sklepu może znajdziesz takie same w tańszej cenie