Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno konsoli dla 7-latka. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kupno konsoli dla 7-latka. (/Temat-Kupno-konsoli-dla-7-latka-19076)

Strony: 1 2 3


Kupno konsoli dla 7-latka. - ciastkO - 06-01-2011 09:26

Mam brata zwie się Bartek, ma 7 lat. Moi rodzice zdecydowali że mam mu kupić jakaś konsolę. Mój brat jest teraz w Francji z moimi rodzicami.
Myślałem nad Wii albo psp.


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - Parada - 06-01-2011 09:44

Kup mu PSP, zawsze można mieć je pod ręką i każde już praktycznie przerobisz, więc nie trzeba kupować oryginalnych gier. Zresztą na PSP jest chyba lepsza grafika niż na Wii moim zdaniem i jest więcej ciekawych tytułów na PSP Wink


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - Royside - 06-01-2011 10:19

Co za czasy teraz , 7 lat i PSP , chłopak widzę będzie się rozwijał :x


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - MotorniczyTramwaju - 06-01-2011 11:00

Heh, ja pamietam jak mialem 7 lat to sie jaralem ze mi brat pozwala na kompa wejsc i pyknac w nfsa czy gta2 Tongue

Co do konsolki to PSP, Wii juz swoje lata ma i nie znajdziesz tylu ciekawych tytulow co na PSP.


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - CrisPL - 06-01-2011 11:00

Zdecydowanie PSP. Ale i tak czy siak tak młodemu bym nie kupował, bo wiem jak to ze mną było.
Miałem 6 lat zaczęła się moja przygoda z komputerem, teraz nie mogę prawie się od niego oderwać. Więc radziłbym odradzić ten pomysł rodzicom.


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - Dominator - 06-01-2011 11:01

Nom najlepsze by było PSP


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - BartuS - 06-01-2011 11:09

CrisPL dobrze napisał. Ja na PC siedzę od 4 roku życia i już jestem uzależniony Big Grin Ale polecam PSP, w ostateczności PS2. Dobra konsola (miałem ją) Grywalnośc dobra, grafika jak na PS2


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - Adrian14 - 06-01-2011 11:20

zepsujesz mu życie;D


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - Bolt - 06-01-2011 11:56

Kup mu Wii, mój braciak cioteczny na komunie dostanie także, myślę że jak na 7 lat nie potrzeba mu coda czy gta, a takie gierki sportowe przynajmniej go troche rozwiną i nie zniszczą psychiki Wink A za te 3-4 lata to sobie uzbiera i kupi jakąś konsolę co będzie już nowością, bo nie wiem czy do tego czasu nie ujrzyjmy ps4 ^^

EDIT:
Co do psp, to od razu mu zepsujesz wzrok, grać nałogowo na 3,5 calowym ekraniku to wiadomo jak się skończy
Xbox nie bardzo jak dla 7-latka, bo co druga gra to GTA, COD, raczej nie bardzo jak dla niego


RE: Kupno konsoli dla 7-latka. - BartuS - 06-01-2011 12:02

albo XBOX 720 Big Grin