Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube (/Temat-Paid2YouTube-com-Zarabianie-przez-YouTube-1907)

Strony: 1 2 3


Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - djmichu - 18-02-2010 10:12

zapraszam do rejestracji:
Mój reflink (nic nie tracicie, a możecie pomóc): http://www.paid2youtube.com/?r=michal55555
Czysty link: http://paid2youtube.com

Paid2youtube.com jest bardzo ciekawym buxem, na którym zarabiamy oglądając filmy z Youtube (0.01$), komentując je (0,1$) i subskrybując filmy (0,35$). Dwie ostatnie opcje są bardzo rzadkie, jednak czasem można na nie trafić. Strona buxa oparta jest na skrypcie znanym nam z bux.to. Nie można wykupić konta premium, za to jest możliwość wynajęcia poleconych. Ogólnie strona jest przejrzysta i wszystko dokładnie na niej widać. Minimum do wypłaty 10$, które zbiera się dość szybko z racji, iż reklam dziennie może być od 15 do 20, czasem zdarza się szansa na subskrypcje i komentarze (ok. 10 dziennie, lecz szybko pojawiają się i znikają), więc jest na czym zarobić. Wypłaty wysyłane są na konta PayPal w ciągu 30 dni, jednak na ogół nie trwa to dłużej niż 5 dni (a nawet 12 godzin!). Reklam (w zależności od wykupujących) jest na ogół od 4-5 do nawet 28 (rekordowa liczba, jaką udało mi się dostrzec). Najczęściej ich liczba sięga 10.
Rejestracja

Wchodzimy na stronę klikając w link powyżej, po czym w prawym górnym rogu zauważymy Guest [Login|Register], klikamy register i wypełniamy według przykładu:
[Obrazek: bezc2a0tytulu.png]
Na koniec aktywujemy linkiem, który zostanie przysłany na e-mail bądź wchodzimy bezpośrednio na stronę, jeżeli pojawił nam się takowy komunikat.
Jak zarabiać?

Zarabianie w Paid2youtube jest proste. Po zalogowaniu przed naszymi oczyma pojawi się menu, wybieramy Surf Videos:
[Obrazek: v.png]
Pojawia się lista filmów do wyświetlenia. Klikamy w każdy po kolei, wystarczy, aby pojawił się ?ptaszek? co doda nam cent na konto. Powtarzamy tak z każdym linkiem.

Teraz możemy przejść do komentarzy. Klikamy w Comments w menu:
[Obrazek: c.png]
Jeżeli będzie film do skomentowania, wchodzimy w link (nie zapominając zalogować się na YouTube) i komentujemy film, za co otrzymamy 0,1$ . Jest to rzadka możliwość, jednakże czasem zdarza się możliwość skomentowania jakiegoś filmu.

Teraz czas na subskrypcje. Klikamy w ?Subscribers? , logujemy się na YouTube i po wyświetleniu filmu subskrybujemy na nasz e-mail. Jest to jeszcze rzadsze niż komentarze, jednak 0.35$ to już coś.
[Obrazek: s.png]
w razie problemów albo pytań udzielam informacji moim poleconym
dowody wypłaty:
[Obrazek: paymentproof1copy.jpg]


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - adamsonm - 18-02-2010 16:33

ja założyłem tam konto i nie mam żadnych filmów do obejrzenia. Dlaczego?


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - Kaziu - 18-02-2010 20:19

Ta, ja też nie mam żadnych filmów, pewnie jakiś Fake Tongue


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - djmichu - 18-02-2010 21:12

widocznie nie maja kasy po ja nie mam filmów ale klikam w innym dziale po tam jest z 3 działy


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - Smiloslav - 05-03-2010 22:19

w ile nazbierałeś 33 dolary? Big Grin


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - adamsonm - 05-03-2010 22:42

to pewnie nie jego screen, bo paypal jest angielski, chyba ze on korzysta z angielskiego


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - djmichu - 10-03-2010 19:55

korzystam z angielskiego i z polskiego


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - madison - 10-03-2010 21:30

tak i nawet firefoxa masz po angWink
sorry ale nawet jak domyslnie instalujesz FFa i sciagasz to jest on w wersji PL. a watpie zeby ktos po zainstalowaniu zmienial sobie jezyk specjanie z PL na ANG. dla mnie fake Big Grin
to po 1.
po 2.
na tym scr widac jaki masz skin do FF, jakie masz zakładki, a w innym scr ktory dales, ktory tez podobno jest Twoj, sa calkiem inne zakladki na FF-ie, i PL menu Big Grin
po 3.
1 zdjecie masz umieszczone na imageshacku a zrodlo drugiego to:
http://files.zarabianiewinternecie.webnode.com/200000001-598855a822/2009-08-02_203345.jpg .... jakos mi to nie wyglada na zdjecie dane przez Ciebie.


smierdzisz fake-em na odległosc gosciu

potwierdzenie:
[Obrazek: beztytuu1fv.jpg]
[Obrazek: beztytuu2xv.jpg]

jak widac...obydwa roznia sie dosc znacznie. tak tak,pewnie powiesz ze masz 2 konta utworzone Rolleyes i drugie jest brata Big Grin


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - djmichu - 10-03-2010 21:37

nie śmierdzę gdyż jedno zdjęcie jest przed formatem i instalacją windowsa


RE: Paid2YouTube.com ? Zarabianie przez YouTube - madison - 10-03-2010 21:40

chłopcze,daj sobie na wstrzymanie. jak sie robi formata to sie zapisuje all dane, zakladki przegrac to jest chwila moment.a Ty mi tu wyskakujesz z tekstem ze przed i po formacie Big Grin stara i nowa wersja FF, calkiem inne menu(jezyk) rozne serwery wstawiania obrazkow... ten drugi to w ogole nie jest Twoj ;]