Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dane - Brak ulicy/Wieś - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dane - Brak ulicy/Wieś (/Temat-Rozwiazane-Dane-Brak-ulicy-Wies-190)



[Rozwiązane]Dane - Brak ulicy/Wieś - bibu26 - 30-11-2009 15:08

Witam już niedługo będę miał koszulkę z Lockerz zostało mi jeszcze 2 zaproszenia i chciał bym sobie zawczasu uzupełnić swoje dane na przesyłkę, oto dane:

Tomasz Komar
Braszowice 48
57-200 Ząbkowice Śląskie

i nie wiem w jakie rubryki wpisać żeby dobrze paczka przyszła, znalazłem poradnik co gdzie wpisać, ale ja nie mam ulicy, bo mieszkam na wsi i tu mam problem.

Pomóżcie


RE: Dane - Marello - 30-11-2009 15:10

Nie wpisuj ulicy jak nie maszSmile i nie używaj polskich znaków Smile "ą ć ś" itp Big Grin


RE: Dane - Kleszczman - 30-11-2009 15:13

Powiem Ci tyle, twoja ulica to "Braszowice 48" Wink
Aha i nie wstawiaj polskich znaków na Lockerz, taka zasada Wink

P.S. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz, bo temat się powiela kolejny raz to go po wszystkim zamknę Wink


RE: Dane - bibu26 - 30-11-2009 15:28

Aha to dzięki to zamiast ulicy to Braszowice 48,


[Rozwiązane][Rozwiązane]Dane - Brak ulicy/Wieś - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.