Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki zarobek?! Macie pomysły?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybki zarobek?! Macie pomysły?? (/Temat-Szybki-zarobek-Macie-pomysly-18958)



Szybki zarobek?! Macie pomysły?? - nickluk - 02-01-2011 23:52

Witam!!Więc tak ostatnio wkoncu po tylu miesiącach spędzonych na tym forum no caly rok wkoncuBig Grin,zdobyłem coś w sieci otóż oprocz tego we wrześniu koszulka green up potem kawa jakaś a ostatnio 15$z fs Smile na innych serwisach takich jak lockerz qday tag thisbox odlotek nic wygralem na 123 konkurs skarpete na komórkę ale nie przyszła żydy przejęły serwisSad więc przesiadam się teraz na zarabianie na uploadzie lecz mam jeszcze pytanie czy na sharecash ktoś jeszcze zarabia?? Macie może jakiś inny sposób oprócz uploadu na zarobek w sieci?? Może ktoś wie czy opłaca się sprzedawać premium na fs??



Pozdro.


RE: Szybki zarobek?! Macie pomysły?? - Bolt - 04-01-2011 20:33

nie, premki na fs raczej nie, co do sc to ja zarabiam, lepsze już jest teraz cashfile, bo ma wyższe stawki i szybciej wypłaca Wink Jak chcesz to za rejestrację z refa mogę ci coś pomóc. Pozdro


RE: Szybki zarobek?! Macie pomysły?? - nickluk - 07-01-2011 12:59

Ale na czym pomóc cash file czy sc??

Pozdro.