Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Www.giftsisland.pl - Nowy Serwis Z Nagrodami ;) -----> HIT 2011. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Www.giftsisland.pl - Nowy Serwis Z Nagrodami ;) -----> HIT 2011. (/Temat-Www-giftsisland-pl-Nowy-Serwis-Z-Nagrodami-HIT-2011-18948)



Www.giftsisland.pl - Nowy Serwis Z Nagrodami ;) -----> HIT 2011. - giftsisland - 02-01-2011 20:02

Odkryj wszystkie sekrety wyspy!

Nowy serwis "GIFTSISLAND" - pojawił się już w tym roku!

Pierwsze 500 zarejestrowanych osób otrzyma smycze, kubki, otwieracze i wiele więcej...!

Na start otrzymujemy konto Diamond na 7 dni.

Punkty otrzymujemy za:
-zadania,
-loterie,
-zapraszanie znajomych,

Ref:
KLIKNIJ ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ ( Bardzo proszę o rejestrację z refa) ; )

Czysty:
http://www.giftsisland.pl/



RE: Www.giftsisland.pl - Nowy Serwis Z Nagrodami ;) -----> HIT 2011. - n1dor - 02-01-2011 22:10

Juz jest ponad 500 osob, ja sie niestety nie zalapalem : <


RE: Www.giftsisland.pl - Nowy Serwis Z Nagrodami ;) -----> HIT 2011. - Bronkzy - 07-01-2011 01:52

Po dłuższym pobycie na tej stronie stwierdzam jednak ze jest "badziewna", administratorzy zachowują sie nagannie, majac wszystko gdzieś, krytykują na publicznym talk'u użytkowników. Administratorzy są w ogóle niezorganizowani, pytając się o jedna rzecz dostałem odpowiedź od koka czy kaka nie znam tych ich nickow "idź do moderatora xxxx (juz nie pamietam ktorego [Angel cos tam] ja tu jestem od robienia strony), dobra mysle sobie okey niech Ci bedzie, pytam sie admina Angel[cos tam] a tu slysze odpowiedz "idź do admina yyyy (sory tez nie pamietam bodajże do kowala) on tu jest glownym adminem" No załamać się można. Coś czuje że ten serwis jest skazany na porażke ; )

Spytałem się tylko dlaczego "gra do 100zł" jest droższa od sluchawek creative (i to o 3x wiecej) skoro jak wiadomo fatality sa troche droższe. Zyskałem odpowiedź "no wiesz bo mamy Chinczyków na lewo i nam robia za darmo prawe ; oo". Spytałem się żeby odpowiedział poważnie a tu ban bach! Pieknie ;d