Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Nowy Layout/Wygląd Forum ?! (/Temat-Zamkniety-Nowy-Layout-Wyglad-Forum-18945)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty]Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Admin - 02-01-2011 19:35

Pare miesięcy temu, dostałem propozycje wykonania dla Nas nowego layoutu z której nie skorzystałem. Dziś oferta została zaproponowana ponownie, tym razem trochę poważniej do tego podszedłem i naprawdę to mnie zainteresowało.

Jednak pod podjęciem jakichkolwiek działań chciałym to skonsultować, przedyskutować i ocenić z Wami, przez myśl również przechodziła mi zmiana silnika forum na coś płatnego, jednak póki co skupmy się wyłącznie na głownym temacie.

Jak dobrze wiecie nigdy nie mieliśmy oficjalnego grafika - to użytkownicy wykonywali dla Nas graficzne prace. Kolorystyka forum zawsze była bardzo ciemna, dlatego korzystająć z okazji chciałbym wysłuchać Waszej oceny, powiedzcie co sami o tym sądzicie, a jeśli chcielibyście coś zmienić to opiszcie to dokładnie i jak najbardziej wyczerpująco.


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Satan - 02-01-2011 19:49

Ciemne layouty najlepsze - to nas odróżnia od konkurencji ale ten layout troszkę (no to posłodziłem !) zbrzydł Tongue


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - cinexik - 02-01-2011 19:49

Wybrana opcja: 1, 3.
Obecny wygląd mi się podoba, jest bardzo 'przyjazny'.
Ogólnie nie zmieniałbym go, przywiązałem się już do niego i czuję się tu bezpieczny xD


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Magnus - 02-01-2011 19:49

Ciemne kolory są lepsze od jasnych moim zdaniem


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Czarny767 - 02-01-2011 19:50

Nowy layout to coś nowego - odświeżenie forum, jak najbardziej dobry pomysł.


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Ganek - 02-01-2011 19:50

Ja wolałbym jaśniejsze tony kolorów, tutaj od początku irytowało mnie to, że jest strasznie ciemno.


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - DDK - 02-01-2011 19:51

Wole Ciemne kolory Forum, Obecny bardzo mi się nie podoba.


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Dominator - 02-01-2011 19:51

Moje zdanie jest takie same jakie napisał czarny.

Nowe by się przydało dla odświeżenia Big Grin


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Grabowkers - 02-01-2011 19:52

Wg mnie jasne layouty są oklepane i po prostu nudne. Obecna kolorystyka forum mi odpowiada, lecz myślę że można by co nieco odświeżyć niektóre grafiki.


RE: Nowy Layout/Wygląd Forum ?! - Jumper002 - 02-01-2011 19:53

niech zostaną ciemne kolory jasne za bardzo rażą w oczy