Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kilka pytań [PROBLEM] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kilka pytań [PROBLEM] (/Temat-Rozwiazane-Kilka-pytan-PROBLEM-1894)



[Rozwiązane]Kilka pytań [PROBLEM] - Pietia888 - 17-02-2010 20:33

Witam. Otóż mam pewien problem,niewiem dlaczego ale coś sie pojeb**o mi z moją pocztą i niewiem co mam zrobić bo niemoge sie zalogować .
Próbowałem na lockerz.com zmienić adres e-mail w My account ale sie nieda, pisze że wystąpił jakiś problem i musze sprubować puźniej ale nonstop prubuje i to samo. Prosze o pomoc.

Mam jeszcze kilka pytań odnośnie restocku(lutowego)
chcę wykupić pakiet za 100PTZ abym mugł uczestniczyć w tym płatnym restocku i piszą że niby jeżeli sie nie zaloguje to szansa przepada, ale mam sie zalogować kilka minut przed restockiem i wciskać F5 czy w momencie gdy sie zacz

Na tym forum różnie piszą z wypełnianiem danych i czy mogłaby sie wypowiedzieć osoba która coś już zamówiła i dostała paczkę?
mniejwięcej niech napisze jak powinien wyglądać formólaż zamówienia.Podam przykład tych elementów z którymi mam problem


Kod pocztowy: 44-444 czy 44444
nr tel 0048Twój numer czy
0Twój Numer


RE: Kilka pytań [PROBLEM] - Janas - 17-02-2010 21:08

Dokładnie nie wiem jak bedzie wyglądał restock, bo nie wykupuje biletu, nie dostalem taz przesyłki ale moge ci powiedzieć ze kod pocztowy to 44444, a tel 0048*******.


RE: Kilka pytań [PROBLEM] - rubik - 17-02-2010 21:44

jak wygląda restock ??
totalny hardcore xD masz otwartych 10 zakładek Wink i klikasz w to co jest zielone, wypełniasz dane i .....
okazuje się że za długo to trwało i ktoś Ci nagrodę za**bał xDD

po za tym jakie są emocje jak się czeka na restock Wink a jak się zacznie to jest dopiero adrenalina

chyba wszyscy co brali udział mogą to potwierdzić Wink


[Rozwiązane][Rozwiązane]Kilka pytań [PROBLEM] - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.