Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kolejne atrakcje; restock wkrótce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Kolejne atrakcje; restock wkrótce (/Temat-Kolejne-atrakcje-restock-wkrotce-18935)

Strony: 1 2


Kolejne atrakcje; restock wkrótce - ketrab - 02-01-2011 15:35

[Obrazek: 19373875.jpg]



Przeglądając twittera Kathy Savitt natchnąłem się na kilka ciekawych informacji związanych z Lockerz, a konkretniej z niespodziankami, które tam na nas czekają. Jak wiemy, dokładnie dziś zakończyło się czterdziestodniowe Holidaze, ale w zanadrzu przygotowane są kolejne atrakcje.

Cytat:Thanks for the Holidaze love. I think we need to keep it going. Stay tuned for ALL NEW crazy theme for Jaunary. Gonna beat Holidaze.

Dziękujemy za miłość dla Holidaze. Myślę, że musimy to pozostawić. Zostańcie tutaj na WSZYSTKIE NOWE szalone tematy w Styczniu. Powinno przebić Holidaze!

Cytat:Happy New Year! Took today off but stay tuned for new 24/7 fixes, VERY fun surprises and a redemption sometime in the near future.

Szczęśliwego Nowego Roku! Wystartował on dzisiaj, ale zostańcie tutaj na nowe poprawki w 24/7, BARDZO śmieszne niespodzianki i w niedalekiej przyszłości uzupełnienie.


Powyższe dwa tłumaczenia nie są może w stu procentach dosłowne, ale z pewnością sens jest zachowany. Tak więc możemy już teraz oczekiwać kolejnych niespodzianek, które, według Kathy, powinny przebić Holidaze. Wspomniany jest także restock, dlatego miejcie się na baczności.

Stay tuned!



RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - Czarny767 - 02-01-2011 15:38

No ! Oby było coś konkretnego. Wink


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - Dominator - 02-01-2011 15:42

Taki restock co nagrody się utrzymują po parę minut to coś Big Grin


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - BartuS - 02-01-2011 15:46

(02-01-2011 15:42)Dominator napisał(a):  Taki restock co nagrody się utrzymują po parę minut to coś Big Grin


to coś... NIEMOŻLIWEGO Lol


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - WilkuNSX - 02-01-2011 16:57

Cytat:Taki restock co nagrody się utrzymują po parę minut to coś Big Grin

Cytat:to coś... NIEMOŻLIWEGO Lol

W tych czasach to absurdalne musiało by być każdej nagrody po 1k ;] .


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - Takahari - 02-01-2011 17:15

pff i co z tego że restock bo mnie to nie cieszy ponieważ nie powysyłali potwierdzeń z poprzednich restocków albo jak potwierdzili to jeszcze nawet nagrody nie wysłali ehh... ja mam przez to bulwersa


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - paskur - 02-01-2011 17:37

czytalem rano na twicie Tongue mysle ze restock bedzie za tydzien w weekend Tongue racja, w lipa to jest, bo jeszcze ze starych nie powysylali...


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - MotorniczyTramwaju - 02-01-2011 17:40

Narobią restocków a potem zwracają kasę Tongue mi to pasuje Jerk


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - Morfit - 02-01-2011 17:42

,, BARDZO śmieszne niespodzianki ,,

Już sobie je wyobrażam :

Captcha was incorrect x100
Your account is banned
This video is not available for your country


RE: Kolejne atrakcje; restock wkrótce - ketrab - 02-01-2011 17:56

heheBig Grin

przyznam, że z niecierpliwością czekam na najbliższy restock. jak zawsze, celuję w ipada, to niezły zastrzyk gotówki. pożyjemy, zobaczymy.