Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 (/Temat-Samsung-Galaxy-S-Vs-Htc-HD2-18858)



Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - Tiger04 - 31-12-2010 12:39

Mam dylemat, może niedługo będę kupował nowy telefon i nie wiem który z tych wybrać Smile. Proszę o pomoc z Waszej strony z góry dzięki za każdą odpowiedź i ocenę.


Pozdrawiam


RE: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - DDK - 31-12-2010 12:50

Htc Smile


RE: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - Tiger04 - 31-12-2010 13:01

Mógłbyś uargumentować swoją wypowiedź Tongue?


RE: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - MotorniczyTramwaju - 31-12-2010 13:28

Galaxy S Smile
Może troszkę plastikowy ale na pokładzie Android. Miałem telefony i z Windowsem i Androidem, Windows już jest przestarzały. Szczególnie 6.5.

Wiadomo, każdy z tych systemów ma praktycznie nieograniczone pole do popisu pod względem modyfikacji, ale teraz pracuję na androidzie i jest o niebo lepiej.
Poza tym ekrany. W HTC jest ograniczony bodajże do 65tys. kolorów przez Windowsa, a w Samsungu jest Amoled Wink


RE: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - Tiger04 - 31-12-2010 13:32

Motorniczy, tylko nie zapominaj, że na HTC HD2 można postawić Androida Smile - chyba, ze o tym nie wiedziałeś Smile

PS. działa tak jak na HTC Desire jak nie szybciej


RE: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - nickluk - 31-12-2010 13:48

No i co że wgrasz andka do hd2 jak połowa gier i aplikacji nie pójdzie ponieważ wskakują błędy ....kupuj galaxy to chyba jeden z najlepszych telefonów na rynku jego możliwości sa ogromne ...sam używam androida i w swoim htc magic mam klawiaturę swype która jest wgrana do galaxy s on wogule jest pierwszym telefonem z tego typu technologia rekord świata w pisaniu na komórce należy właśnie do tego samsunga. Naprawdę ci go polecam jest to cacko które kupuje za 2 lataSmile


Pozdro


RE: Samsung Galaxy S Vs Htc HD2 - Tiger04 - 31-12-2010 14:09

Hmm.. z tym to nie masz całkowitej racji.. to wszystko zależy od romu jakiego wgrasz na HD2, napewo są takie na których nie działają, ale są też takie na którch wszystko śmiga cacy. Też roomy na HD2 wychodzą częściej niż na Galaxy S. Właśnie przez te wszystkie rzeczy nie wiem co wybrać. Galaxy S fajny wyświetlacz, HD2 lepszy wygląd metalowa obudowa, Galaxy S plastikowa. Czekam na kolejne opinie użytkowników Smile