Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz (/Temat-Refundacja-nagrod-czyli-pozbycie-sie-niewygodnego-problemu-przez-lockerz-18848)

Strony: 1 2 3


Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Bolt - 31-12-2010 01:22

Zamówiłeś niedawno nagrodę na lockerz? Możliwe że jej nie dostaniesz! Masowe refundacje nagród, a to wszystko z niby powodu, że "towaru nie ma na stanie".

Tak wygląda mail:
[Obrazek: 19958659.png]


Jesli masz podobny email na skrzynce pocztowej, odpowiedz jak najprędzej, masz na to 2 dni Wink Oczywiście wartość refundacji wzrasta lub spada zależnie od wartości nagrody. Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Jak na tym wyszliście? Wypowiadajcie się w tym temacie Wink


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - paskur - 31-12-2010 01:24

kurde szkoda ze nic takiego nie mam ;/


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - diabloo07 - 31-12-2010 01:24

Ja sądzę, że chcę refundację za moje 2 bony i PSP! Big Grin


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - ambrell - 31-12-2010 01:24

[Obrazek: djkasnd.jpg]
ciekaweBig Grin
refundacja psp-go z game redemption week


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Burned - 31-12-2010 01:24

Wydaję mi się że to niezła sprawa, ponieważ za nagrode dostaje się kasę od razu i nie trzeba czekac na przesyłke i płacic podatków. Wygodnie jest to dla wielu osób, które zamawiają nagrody po to by je sprzedac, ponieważ dostają za nie pieniądze bez wystawiania na allegro czy ebay.


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Bolt - 31-12-2010 01:27

Ogólnie fajnie, dostanę 150 zł gotówki za ipoda którego bym opchnął za 170-180, bez męczenia się z aukcjami na allegro. Strata będzie w ptz, nieduża, ale będzie, ipod za 1200 a pp za 550.. Mam nadzieję, że szybko dojdzie kasa to kupię captchy i uw przy 3x3 Wink


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - znikajacypunkt - 31-12-2010 01:32

[Obrazek: thumb_15aa4891.jpg]


Oczywiście za "szufelkę". Decyzja podjęta, biorę 49$.



Pozdro


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - WilkuNSX - 31-12-2010 03:05

Jestem za Wink ale nic nie dostałem Sad( ( Restocki game )


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - Synkretysta - 31-12-2010 07:14

dostałem propozycję refundacji:
500$ za iPad
200$ za Flip Video
oczywiście biorę kasę. Kolega mi przywiezie iPada z USA na wakacjach bez kosztów Smile


RE: Refundacja nagród czyli pozbycie się niewygodnego problemu przez lockerz - ksomix - 31-12-2010 08:51

Ja jeszcze za shopowo-wallpaper'owy restock potwierdzenia nie dostalem, a wygralem tam 25$(zawsze cos bedzie Big GrinBig Grin). Dostal juz ktos z tego restocku potwierdzenia??