Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]co teraz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]co teraz? (/Temat-Rozwiazane-co-teraz-1884)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]co teraz? - cherry - 17-02-2010 17:28

Mam problem. Założyłem sporą ilość fake kont aby dostać się na Z-list. Dowiedziawszy się, że i tak mnie zbanują postanowiłem skasować konto. Wysłałem maila do Lockerz w tej sprawie ale w odpowiedzi dostałem prośbę o uzupełnienie danych. Na który adres mam wysłać wiadomość w której przyznaje się do oszukiwania i proszę o usunięcie konta? Co teraz robić? Czy wysłać maila i się przyznać czy czekać na koszulkę i bana?


RE: co teraz? - Amok - 17-02-2010 18:14

Jak się dowiedziałeś ze Cie zbanują?


RE: co teraz? - cherry - 17-02-2010 18:22

Po prostu okazało się, że mam zbyt dużą ilość fake kont. Robiłem je jak totalny noob z mojego komputera więc są te same IP. Wniosek jest jeden: Ban na 200%. Chcę teraz się przyznać ale nie wiem na który mail to wysłać. Raz już wysłałem na [email protected] i na razie brak odpowiedzi.


RE: co teraz? - Kilol - 17-02-2010 18:24

Podsumowując - Oszukiwałeś.Tongue
Tu masz e-maile do Lockerz - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=40


RE: co teraz? - cherry - 17-02-2010 19:02

Te maile już widziałem chcę tylko wiedzieć na który najlepiej napisać bo jest ich sporo.


RE: co teraz? - Kilol - 17-02-2010 19:05

Jedynie pozostaje ci chyba - [email protected].


RE: co teraz? - cherry - 17-02-2010 19:14

We will not respond to any February redemption questions. Please stay
tuned to the Hallway for more information.

Taką dostałem odpowiedź po wysłaniu maila na [email protected]. To oznacza, że nie usuną mi konta w lutym? Co najlepiej napisać żeby mi usunęli to konto?


RE: co teraz? - cherry - 18-02-2010 07:57

Właśnie przed chwilą dostałem odpowiedź od Lockerz. Jednak nie miała ona nic wspólnego z usunięciem konta. Pomóżcie mi sformułować prośbę o usunięcie tego konta. Będe wdzięczny.


RE: co teraz? - Amok - 18-02-2010 10:24

Jesli nie dostales wiadomosci ze dostaniesz bana albo teraz Cie nie zablokowali to zaryzykuj i spróbuj coś kupić.


RE: co teraz? - cherry - 18-02-2010 11:19

Poczekam jeszcze kilka dni na maila od nich. Też myślałem o tym żeby kupić i dostać bana ale nie wykluczam, że kiedyś będe chciał wrócić na Lockerz a oni mogą mi IP zbanować i już konta nie założe.