Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! (/Temat-Binlayer-1-5-Euro-Najlepszy-CPM-18830)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - casern1 - 18-02-2014 15:36

napewno o to Smile dzięki Smile


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - DeI - 22-02-2014 14:53

Zarejestrowałem się z reffa.

Ogólnie najlepszy cpm zaraz po adsense i nie jest z pewnością tak upierdliwy jak oni. Bardzo dobre stawki, CPM24.pl niestety przy nich wysiada Smile. Strona w wersji angielskiej widziałem że jest możliwość zmiany na polską jednakże bardzo mało oni tam mają spolszczone i lepiej na angielskiej wersji działać.


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - musicfan - 22-02-2014 18:55

korzystałem kiedyś z ich usług, miałem ponad 7 Euro i zamknęli działalność
Teraz nie wiem czy jest sens dodawać ich kod na stronkę bo nikt nie przepada za pop-up'ami


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - krismf - 24-02-2014 13:33

Dzięki za refa Cool. Zleciłem niedawno kolejną wypłatę, jak coś się pojawi na koncie dam screeny. Pop-up wkurza, ale stawka jest naprawdę przyjemna Huh. Na tyle przyjemna, że można potestować.

Myślę, że zmiana właściciela wyszła im na dobre. Zobaczymy co będzie później.


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - DeI - 27-02-2014 13:50

Tak przy okazji raport ze screna wliczyl wyswietlenia adblockowe??

na adsense jest mozliwosc sprawdzenia nieplatnych wyswietlen i mi wychodzila polowa ruchu ludzi z adblockami


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - krismf - 17-03-2014 16:25

Witajcie ponownie.

Tak jak obiecałem wysyłam screen z wypłat od BinLayera. Co ciekawe na wypłatę jednego musiałem poczekać trochę dłużej (ale nadal krócej niż przewiduje regulamin) a drugą miałem natychmiast.

Zlecenie wypłaty nr.1: 15 euro zlecone 9 lutego 2014.
Zlecenie wypłaty nr.2: 17 euro zlecone 17 marca 2014.

Jak widzicie BinLayer wydaje się być teraz pewnym zarobkiem Lol
Jeżeli ktoś ma ruch i pewnych użytkowników polecam.

[Obrazek: binlayer_2_wyp_ata.jpg]


[Obrazek: binlayer_2_wyp_ata.jpg]


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - mistrzseo - 17-03-2014 17:53

kurde mi nie wypłacili, zebrałem 46euro miesiąc temu i nic, odpisali iż mam czekać
jednak nic się nie zmieniło kumpel ma podobnie
pewnie czekają az powrócą wieksi wydawcy aby na nich zarobić i im nie wypłacić
Nie polecam nie dajecie sie nabrac.


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - krismf - 17-03-2014 23:01

Chłopie nie bądź żałosny. Wchodzisz w temat i wypisujesz bzdury. Moich 3 kumpli i szwagierka siostry kuzyna ciotka też tak ma - jak widać płacą.

W regulaminie masz wyraźnie napisane że jest 35dni (roboczych) na wypłatę. Z czego ja czekałem niecałe 20dni na jedną i 0dni dni na drugą co, w przeciwieństwie do ciebie, potwierdziłem 2 screenami, a jak będzie trzeba to mogę podesłać więcej. Na konto Cie nie wpuszczę. Nie wspominając o pierwszej która też jakoś długo nie szła.

Tak się nie zmieniło, że dostałem 3 wypłaty od BinLayera. Nadawcą na PayPal jest inna firma niż to miało miejsce 3 lata temu. Nie jest też tajemnicą, ze BinLayer został przejęty.

Żeby było jasne nie pracuję w BinLayerze i ich nie bronię, ale jak płacą to płacą i proszę nie mydlić ludziom oczu.


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - wanda x88 - 17-03-2014 23:13

również nie otrzymałam wypłaty juz drugi raz!przesłżo 60dni od zlecenia wypłaty masakra!!!
pierwszy raz jak była stara firma a teraz nie dostałam jak weszła nowa firma!
powtórka z rozrywki, co z tego z płacą dużo jak nie wypłacą no ale złudne marzenia i nadzieja wprawia ludzi ze zaczynają wierzyćSmile powodzenia ja nie polecam!!!! dodatkowo bardzo szpecą strone te reklamy ciagle cos wyskakuje4


RE: BinLayer wrócił. Do 1,5 euro CPM dla Polski - DamianXIX - 13-04-2014 23:16

To plca czy nie placa bo widze juz sami nie wiecie Smile