Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! (/Temat-Binlayer-1-5-Euro-Najlepszy-CPM-18830)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - szamanek - 30-12-2010 17:24

Rejestracja

Binlayer, to program partnerski CPM. Na dzień dzisiejszy płacą najwięcej Smile. CPMprofit z ich mizernymi zarobkami się przy nim chowa. Przede wszystkim dostajemy kasę w Euro a nie zł.

Za 1000 odsłon tzw. Hybrid Ads otrzymasz do 1,5€. Co najważniejsze, reklamy, które się pojawiają są polskojęzyczne i dostosowane do tematyki strony! Nie jakieś głupie kasyna po turecku.

Są trzy dopuszczalne typy reklamy, które proponuje ci Binlayer:
- LayerAds - 1 € za 1000 odsłon z godzinną blokadą
- HybridAds - 1,5€ za 1000 odsłon z godzinną blokadą
- PopupAds - 0,50€ za 1000 odsłon z 15 minutową blokadą

Co to jest ta blokada?
Jest to blokada na jedno IP. Jeżeli. masz duży ruch wyobraź sobie ile możesz zarobić...!


Co to jest HybridAds?
HybridAds to mieszanka Toplayera/Popup , nie zajmuje całej strony tylko pokazuje się w lewym rogu. Zajmuje około 60% twojej strony, więc użytkownicy mogą spokojnie go zamknąć.

Co muszę jeszcze zrobić aby zarabiać w Binlayer?
Przede wszystkim po zarejestrowaniu się, dodaj swoją stronę do systemu. Gdy będziesz to robił po raz pierwszy, w Panelu logowania jest rubryka, gdzie wypełnisz adres url twojej strony i wybierzesz tematykę strony. Jeżeli masz małe problemy z językiem angielskim, skorzystaj z google translatora. Ja wybrałem lifestyle - dla stronki o tematyce kobiecej. Ty wybierz swoją dziedzinę.

Gdzie zmienię język na angielski?
Tuż przy logo jest zmiana języka. Jeżeli koło loga Binlayer masz niemiecką flagę, wystarczy, że na nią klikniesz i wybierz angielski.

A gdzie jest tutaj haczyk. Za dobrze to brzmi.Smile
Zastanów się ,czy chcesz zarabiać groszę na twojej stronie. Czy gdzieś napisałem, ze jest tutaj haczyk? Nie ma, zarabiasz w euro. Porzuć beznadziejne programy CPM i zacznij zarabiać porządne pieniądze z Binlayer. Smile

Kliknij tutaj i się zarejestruj w najlepszym programie CPM dla Polaków !!!


Binlayer - Co i jak w skrócie:
- 1,5 euro za 1000 odsłon
- 15 euro do wypłaty
- kilka euro w miesiącu realnego zarobku lub więcej Smile

Czysty link: Binlayer

Wszystkim Życzę Szczęśliwego Nowego Roku oraz jak najwyższych zarobków.

Rejestracja


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - szamanek - 31-12-2010 13:14

Zapomniałem dodać
Po zarejestrowaniu nie musicie czekać na emaila tylko odrazu się logować.
Smile


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - gotopro17 - 27-01-2011 11:09

Ale za 1000 odsłon twojej strony czy reklamy na twojej stronie?


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - MR_WHITE - 28-01-2011 19:13

za kila dni będę zlecał pierwszą wypłatę
zobaczymy jak szybko się uwiną Wink


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Oifrod123 - 01-02-2011 21:23

hmm... średnio widze aż tak niewiarygodne zarobki... puki co nadal bezkonkurencyjne jest Adsense i będzie bardzo długo...
W adsense płacą za kliki w twoje reklamy... a główny ewenement jest taki że średnio za wyświetlenie płacą 10-17 centów(zależne od różnych czynników)

Krótka kalkulacja:
-Twoja strona ma 200 wyświetleń dziennie
-25% odwiedzających czyli 50 kliknie w którąś z reklam(możesz miec ich kilka)
50x0.15euro= 7.5 Euro = 30 zł/dzień

A trzeba jeszcze dodać że 200 wyświetleń strony dziennie to nie jest jakiś wielki sukces... Znajomy ma strone z prawie 2000 wyświetleń i klikalnością 18% ... Fajne zarobki nie? Big Grin


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - donyooker - 04-02-2011 19:01

18 % klikalnosci? to jaka jest tematyka tej strony?


co do tego binlayer to nie chce mi sie wierzyc...


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Oifrod123 - 05-02-2011 11:36

Ogólna tematyka biznesowa Wink uwierz... wbrew pozorom jeśli będą Ci się wyświetlać odpowiednie reklamy to klikalność może nawet do 25-30% dojść... ale to już jest większa jazda Smile Ja miałem własną strone ale z niewielką ilością odwiedzin a i zarobek był mizerny... Wink


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - donyooker - 05-02-2011 20:42

Mojemu serwisowi do tych 30% to jeszcze dość dalekoSmile

hmm "miałem", dlaczego czas przeszły?


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - Philis - 07-02-2011 16:36

wyplata na konto bankowe czy paypal?


RE: Binlayer - 1,5 Euro - Najlepszy CPM !!! - dzeju - 12-02-2011 14:53

to i to Smile do wyboru