Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia - Styczeń! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia - Styczeń! (/Temat-Wygrywaj-Forumowe-Nagrody-Kupon-Szczescia-Styczen-18807)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia - Styczeń! - Admin - 30-12-2010 13:55

Dziś startuje nowy konkurs na Naszym forum, będzie on działał na podobnej zasadzie jak ostatni ze świętym mikołajem.
Konkurs i rozdanie nagród będzie odbywać się każdego miesiąca - w każdym miesiącu będą inne nagrody do wygrania Smile
Nazwa Projektu to "Szczęśliwy Los".

Na czym będzie to polegać?

Przez cały miesiąć będzie otwarta strona - Urna do której będziemy wrzucać losy koszt jednego losu to koszt 5 LFE$, wygra osoba, która wrzuci największą ilość kuponów oraz kilka losowych osób.

Start rozpocznamy w tej chwili, zamknięcie konkursu odbędzie się każdego ostatniego dnia miesiąca.


Pierwsi zwycięzcy zostanią wyłonieni 31 Stycznia, oto przewidziana lista nagród :

1. Forumowy Kubek zarabiam.com - dla osoby która wrzuci największą ilość losów !
2. Forumowy Kubek zarabiam.com - dla losowej osoby, którą wybierze automat (liczba losów nie ma znaczenia, jednak każdy los zwiększa szanse na wygraną)
3. Odtwarzacz MP3 STONE 1 GB - dla losowej osoby, którą wybierze automat (liczba losów nie ma znaczenia, jednak każdy los zwiększa szanse na wygraną)
4. Starter 20zł + numer dla Orange - dla losowej osoby, którą wybierze automat (liczba losów nie ma znaczenia, jednak każdy los zwiększa szanse na wygraną)
5. 250LFE$ - dla losowej osoby, którą wybierze automat (liczba losów nie ma znaczenia, jednak każdy los zwiększa szanse na wygraną)

http://zarabiam.com/los.php

Dla 5 osób, (nie licząc zwycięzców) które wyślą największą ilość losów zostanie zwrócone 50% zainwestowanych punktów, 5 kolejnych 30% !



Nagrody :

[Obrazek: zdjcie00451600x1200.jpg]

[Obrazek: zdjcie00461600x1200.jpg]

[Obrazek: zdjcie00491600x1200.jpg]

<b>
Każdego miesiąca nowe nagrody ! Zostań aktywnym użytkownikiem zarabiam.com, zbieraj LFE$, zarabiaj przez internet !
Wygrywaj wraz z Nami i u Nas !</b>



RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - cinexik - 30-12-2010 15:09

o kur** nagrody fajowe Big Grin
będzie sie działo Jerk

btw. masz palcówki na laptopie Lol


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - Grabowkers - 30-12-2010 15:09

Szczęśliwy los został wysłany Jerk


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - Adrian14 - 30-12-2010 15:11

Takiego samego laptopa masz jak ja Big Grin Czyżby Asus x50SRseries??


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - adik0070 - 30-12-2010 15:12

Banan, zapomniałeś zrobić fotkę 50LFE$ Jerk


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - Tech - 30-12-2010 15:13

Super, na forum jak zwykle coś się dzieje i co chwilę coś do wygrania Big Grin MP3 - nadchodzę ^^


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - Lookso - 30-12-2010 15:21

Fajny Event! Oby było takich więcej Lol

Jupi! Mój obrazek pod adresem http://zarabiam.com/los.php Big Grin
Tak myślałem, że banan usunie mój znak wodny... A chciałem dać w lepszym miejscu... Sad Może i ładniej wygląda bez tego znaku... Big Grin A ogólnie git majonez wygląda formularzyk wysyłkowy Cool Tongue

Losy wysłane Wink


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - michal2612 - 30-12-2010 15:24

(30-12-2010 15:12)adik0070 napisał(a):  Banan, zapomniałeś zrobić fotkę 50LFE$ Jerk

Haha padłem Jerk2


Fajne nagrody, może coś wygram Lol


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - Mataz - 30-12-2010 15:25

Wysłane Tongue
Się dzieje ;p


RE: Wygrywaj Forumowe Nagrody - Kupon Szczęścia ! - Admin - 30-12-2010 15:30

(30-12-2010 15:09)cinexik napisał(a):  o kur** nagrody fajowe Big Grin
będzie sie działo Jerk

btw. masz palcówki na laptopie Lol

Palcówki? Ty chyba nie wiesz co to znaczyBig Grin