Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry (/Temat-Bardzo-wazny-mail-w-sprawie-cla-nakladanego-na-gry-18805)

Strony: 1 2


Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - ColdGold - 30-12-2010 13:41

Proszę o przetłumaczenie :

Cytat:Dziś dostałem paczkę od was z 24/7 , i był na niej podatek ( Polska ) . Paczkę przyjąłem ale jestem bardzo zdenerwowany bo podatku zapłaciłem tyle ile jest warta ta gra ... ale gdy zadzwoniłem do celnika który mi na tą paczkę nakładał cło to powiedział że mają problem właśnie z firmą lockerz która wysyła gry i pisze na paczce tylko jej wartość ... i że gdyby na paczce pisało że w tych 50 $ mieści się koszt transportu to wszystkie paczki przechodziły by bez podatku ... bo oni tak naprawdę nie mają prawa nakładać na paczki z grami cła , bo jest to za mała wartość ... ale jeśli na paczce nie ma informacji że w tych 50 $ jest wliczony koszt transportu to muszą doliczyć jeszcze 100 $ ... i wtedy obliczają nam magiczne kwoty które nie są do przyjęcia
Mówił coś również o oznaczeniu " DDUWarsaw " ,że jeśli byłoby takie coś napisane to wtedy oni podatku nie naliczą Smile
Możecie mi powiedzieć czy będziecie teraz dokładniej wypełniać te faktury ... bo my przez was cierpimy i można powiedzieć że płacimy za nagrody całą ich wartość .

Npiszę to do Kathy , do supportu i może jeszcze do Clarisse ( czy jak ona miała )


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - Wojtas100 - 30-12-2010 16:04

Cytat:Today I got a package from you with 24 / 7, and was on her taxes (Poland).I accepted a package but I am very upset because the taxes paid as much as this game is worth. But when I called to the customs officer je says me we have a problem with a lockerz they sends games and writes only the value of the package when on the packgage the $ 50 is the cost of transporting it all the packages passed by without a tax ,because they do not really have the right to impose on a package of duty games, because it is too small a value. He said something also about the sign "UUDWarsaw" that if such a thing would be written, then they will charge no tax. Can you tell me whether you will now more accurately carry out these invoices ... because we suffer through you and you can say that we pay for the entire prize value.

Nie jestem pewnie co do tego ,ale myślę ,że wszystko zrozumieją.


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - ColdGold - 30-12-2010 16:31

Dziękuje ci bardzo Smile

e-mail wysłany


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - NaoS - 07-01-2011 14:07

Odpisała coś ?


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - ColdGold - 07-01-2011 14:25

Jak na razie cisza


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - NaoS - 07-01-2011 14:43

To wyślij jej kilka razy, w końcu zauważy.


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - Nayare - 07-01-2011 22:06

Pisalem z nia w sprawie nagrod oraz potwierdzen, ale nawiasem zaznaczylem, iz zle wypelniaja informacja na paczkach. W odpowiedzi doczekalem sie tylko informacji o tym, ze potwierdzenia z restockow po 4 grudnia powinny byc wyslane w nastepnym tygodniu, no i oczywiscie o moich zapytaniach co do nagrod pazdziernikowych oraz listopadowych. Tak jakby to omijala.


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - Bolt - 07-01-2011 22:10

Coldzik, z taką gramatyką będzie ciężko Big Grin


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - NaoS - 08-01-2011 00:44

Trzeba ją zaspamować, bo inaczej ciągle będziemy płacić bezsensowne cło za koszulki, gry i bagubagi :/


RE: Bardzo ważny mail w sprawie cła nakładanego na gry - Admin - 08-01-2011 01:06

(30-12-2010 13:41)ColdGold napisał(a):  Proszę o przetłumaczenie :

Cytat:Dziś dostałem paczkę od was z 24/7 , i był na niej podatek ( Polska ) . Paczkę przyjąłem ale jestem bardzo zdenerwowany bo podatku zapłaciłem tyle ile jest warta ta gra ... ale gdy zadzwoniłem do celnika który mi na tą paczkę nakładał cło to powiedział że mają problem właśnie z firmą lockerz która wysyła gry i pisze na paczce tylko jej wartość ... i że gdyby na paczce pisało że w tych 50 $ mieści się koszt transportu to wszystkie paczki przechodziły by bez podatku ... bo oni tak naprawdę nie mają prawa nakładać na paczki z grami cła , bo jest to za mała wartość ... ale jeśli na paczce nie ma informacji że w tych 50 $ jest wliczony koszt transportu to muszą doliczyć jeszcze 100 $ ... i wtedy obliczają nam magiczne kwoty które nie są do przyjęcia
Mówił coś również o oznaczeniu " DDUWarsaw " ,że jeśli byłoby takie coś napisane to wtedy oni podatku nie naliczą Smile
Możecie mi powiedzieć czy będziecie teraz dokładniej wypełniać te faktury ... bo my przez was cierpimy i można powiedzieć że płacimy za nagrody całą ich wartość .

Npiszę to do Kathy , do supportu i może jeszcze do Clarisse ( czy jak ona miała )


Cytujesz celnika ale widze ze sam do konca nie wiesz

DDU - Delivered Duty Unpaid oznacza to "dostarczone, cło nieopłacone (do oznaczonego miejsca przeznaczenia)" - mi rowniez celnicy powiedzieli ze gdyby po DDU bylo wpisane miasto to nie bylo by problemow, jednak lockerz na fakturkach wpisuje samo "DDU" i niestety przez to wlasnie doliczaja swoj koszt transportu.