Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z przelewem Allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Problem z przelewem Allegro (/Temat-Problem-z-przelewem-Allegro-18765)

Strony: 1 2


RE: Problem z przelewem Allegro - grazka2554 - 13-01-2011 14:54

(29-12-2010 20:58)michal2612 napisał(a):  Chyba koleś musi dostać książkę i napisać że wszystko ok, wtedy bank da ci to kasę. Też tak miałem ostatnio musiałem coś w ustawieniach zmienić czy coś, straszne zamieszanie jest z tym płacę z allegro ...

Niestety ja tez mialam podobną sytuacje tylko dzialająca odwrotnie.Sprzedający nie otrzymała pieniedzy, bo "zawisły" na allegro.Kombinowanie i co????????zmieniłam konfiguracje konta i kicha, bo nie moge zmienic na swoje?? i co teraz ja mam zrobić ? sprzedający dostał kase ,towar wysłał,a ja zablokowałam sobie konto cudzym nazwiskiem. Moze tu mi ktos pomoże?:s Sad


RE: Problem z przelewem Allegro - Kalis - 13-01-2011 16:16

poczekaj jakiś czas może przyjdzie


RE: Problem z przelewem Allegro - grazka2554 - 13-01-2011 16:24

kasa juz poszła na konto ,ale tego od którego kupiłam.Teraz musze zmienic konfigurację znów na swoja i nie moge