Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! (/Temat-Zostales-oszukany-przez-KoGiego-lub-Pajde-WEJDZ-18746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - milosz998 - 04-05-2011 01:58

No mnie też wykiwał na kwotę 50 zł.
Chciał sms za które mial mi zaplacić 5 dych, dał screena z przelewu 50 zł, niestety jak się potem okazało screen był spreparowany i przelany został tylko 1 grosz i to nie od niego a od innego usera którego w to wrobił...

Wysłałem mu oczywiście wszystkie sms które kupił, a na konto doszedł 1 grosz...


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Predator - 04-05-2011 05:16

pajda winny mi jest 60 zł


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Nilchi - 04-05-2011 09:35

Jeżeli ktoś z was jest z WROCŁAWIA i jest skłonny iść razem ze mną na policje (im nas więcej tym lepiej) to piszcie do mnie na gg: 2897816


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - misiekjuniorex - 16-05-2011 16:10

Ludzie ale w czym problem macie !? Ja wam mowie jezeli ktos został oszukany chociaz na 1gr przez tego typa POLECAM isc na policje i tyle Smile
Ja tak zrobiłem czekam na rozwiniecie sprawy .. powiem wam ze jest kilka osob ktore odnalazłem ktore zgłosiły sprawe na policje i policja szuka poszkodowanych wiec im wiecej osob bedzie tym lepiej !
Koleszka pojdzie siedziec na bank za lewe interesy + podrabianie dokumentow !


Powiem wam tylko ze trzeba miec wydruki rozmow i przelewów .. i jak ktos ma to nicki GG czy inne pierdoły ktore posłuza za dowod w sprawie Smile
Na policji całe zeznania ok 40 minut i w domu

AAAAAA i co do pomysłu pisania na NK to POLECAM NA GŁOWNYM to dobra sprawa Smile niech sie znajomi dowiedza kim on naprawe jest !!!


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - EseseK - 18-05-2011 09:32

HAHAHA... Ale go będą zapinać w dupsko pod prysznicem.

Gdzie on mieszka ?


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Lubelak - 18-05-2011 12:46

Podobno Lubelskie
pójdzie do więzenia na ul.Południową
Big Grin Big Grin wyślemy mu mydło i konto lockerz ^^

Co do NK ,to równie dobrze może być tak ,że podawał imię kolegi czy znajomego więc nie macie 1000% pewności ,że to Kamil K.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Lukasz16 - 18-05-2011 16:18

zostałem oszukany na kwotę 137 zł.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - DDK - 19-05-2011 07:39

Gdy kogi grasuje, Wy dalej się dajecie oszukać pomimo rad i tego całego wątku...

Powtarzam, aby zweryfikować czy osoba podająca się przykładowo za Admina lub kogoś z Ekipy, należy poprosić aby ta osoba napisała coś na PW lub na SB osobie od której pożycza pieniądze ( najprostsza weryfikacja ).

Nie pożyczajcie kasy osobom mało znanym !


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - Lukasz16 - 19-05-2011 08:16

DKK to juz wiem ale bardzo zalezało mi na czasie i poprostu ta weryfikacja wyleciała mi zupełnie z głowy tym bardziej ze on sie podawal za killera i on był on-line.


RE: Zostałeś oszukany przez KoGiego lub Pajde ? WEJDŹ ! - DDK - 19-05-2011 08:24

No to masz lipę, bo ciężko będzie mu udowodnić coś Tongue Idź na policje i opisz sprawę.