Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Wymiana Serwera Dedykowanego ! (/Temat-Wymiana-Serwera-Dedykowanego-18745)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - wesolutki - 05-01-2011 00:55

Adik po co liżesz dupe, modem chcesz zostać?Tongue W swoim życiu postawiłem więcej serwerów niż Ty masz lat i będę cwaniak bo skoro się na czymś znam mam prawo się wypowiadać. Wnioskując po poziomie Twojej wypowiedzi, totalnym braku kultury i oczywiście braku umiejętności sklejenia prostego zdania niewiele masz tych lat... Jak już pisałem z mojej strony EOT w sprawie serwera, a z adminem się nie kłóciłem, jedynie wyrażałem swoje zdanie i miałem prawo to robić no ale widzę adik ciężko Ci rozróżnić kłótnię od dyskusji.

PS
Rodzic odebrał telefon od pedagoga w szkole? heh..


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - adik0070 - 05-01-2011 16:22

(05-01-2011 00:55)wesolutki napisał(a):  Adik po co liżesz dupe, modem chcesz zostać?Tongue W swoim życiu postawiłem więcej serwerów niż Ty masz lat i będę cwaniak bo skoro się na czymś znam mam prawo się wypowiadać. Wnioskując po poziomie Twojej wypowiedzi, totalnym braku kultury i oczywiście braku umiejętności sklejenia prostego zdania niewiele masz tych lat... Jak już pisałem z mojej strony EOT w sprawie serwera, a z adminem się nie kłóciłem, jedynie wyrażałem swoje zdanie i miałem prawo to robić no ale widzę adik ciężko Ci rozróżnić kłótnię od dyskusji.

PS
Rodzic odebrał telefon od pedagoga w szkole? heh..

Kończyć dyskusję to możesz sobie ze starą, chcesz brak kultury to go masz.
Liżę dupę ? Lizać dupę to możesz sobie również starej.
Mnie to grzeje ile jakiś wesolutki postawił serwerów, możemy pogadać o motoryzacji.
Podejrzewam, że spokojnie 90% użytkowników mówi stanowczo NIE takim niby cwaniakom jakim jesteś ty, wesolutki.

Opinię możesz wyrażać, ale pytam się po co skoro nikt ciebie o nią nie prosił ?
(to pytanie retorycznie).

I już japa bo nie chcę mi się kłócić z takim jak ty.

Podsumowując..

..cwaniak w necie, pi*da w świecie.


A co do mojego wieku to mam 16 i umiem "sklejać proste zdania".

Brak kultury to u ciebie kolego.


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - wesolutki - 05-01-2011 16:37

Może tak warn za słownictwo i obrazę użytkownika... ktoś tutaj chyba nie potrafi zapanować nad emocjamiSmile Rozumiem Cię bo w Twoim wieku też modne były u mnie w szkole teksty ze "starą".

A o opinie nikt nie musi prosić, temat jest od tego żeby się wypowiadaćSmile Po co piszesz pizda w świecie skoro mnie nie znasz, a przyjechać żeby to sprawdzić i tak nie przyjedziesz bo Cię nie puszczą. Nie znasz mnie, więc się nie wypowiadaj w ten sposób o mnie. Internet nie jest anonimowy, a kary nie są wirtualne.

Cytat:Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.
§ 4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Kiedyś skończysz 17 lat i uważaj żebyś się gdzieś nie nadział z tym swoim cwaniakowaniemSmile


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - adik0070 - 05-01-2011 16:49

Siedź cicho, te paragrafy możesz sobie wsadzić wiesz gdzie, a co do "starej" to to nie jest już modne, ale do ciebie pasowało.

Ciekawe jaki ty jesteś legalny jak tutaj mi wyskakujesz z kodeksem.

A i zapamiętaj, jak cytujesz to podawaj źródło..
Jak chcesz to przyjedź, mnie puszczą, ale szkoda kasy na takiego jak ty.

Jak już wspomniałem nie mam zamiaru kłócić się z jakimś wesolutkim. Zapanować umiem i to jak najbardziej, ale takich jak ty trzeba tępić do zera, bo właśnie przez takich wesolutkich cwaniaków świat staję się coraz gorszy.


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Dominator - 05-01-2011 16:51

skonczcie to ....


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - wesolutki - 05-01-2011 16:55

(05-01-2011 16:49)adik0070 napisał(a):  Siedź cicho, te paragrafy możesz sobie wsadzić wiesz gdzie, a co do "starej" to to nie jest już modne, ale do ciebie pasowało.

Ciekawe jaki ty jesteś legalny jak tutaj mi wyskakujesz z kodeksem.

A i zapamiętaj, jak cytujesz to podawaj źródło..
Jak chcesz to przyjedź, mnie puszczą, ale szkoda kasy na takiego jak ty.

Jak już wspomniałem nie mam zamiaru kłócić się z jakimś wesolutkim. Zapanować umiem i to jak najbardziej, ale takich jak ty trzeba tępić do zera, bo właśnie przez takich wesolutkich cwaniaków świat staję się coraz gorszy.

Nie potrafisz googli użyć, że Ci źródło potrzebne? Nie dziwię się, że kasy szkoda, 30zł kieszonkowegoTongue


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - ciastkO - 05-01-2011 16:55

adik0070:
Cytat:Brak kultury to u ciebie kolego.

Gdy zwracamy się do kogoś wyrazy typu: ciebie,tobie,ty PISZEMY WIELKĄ LITERĄ!


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - adik0070 - 05-01-2011 17:03

(05-01-2011 16:55)ciastkO napisał(a):  adik0070:
Cytat:Brak kultury to u ciebie kolego.

Gdy zwracamy się do kogoś wyrazy typu: ciebie,tobie,ty PISZEMY WIELKĄ LITERĄ!

Właśnie to było celowo ;P ja to doskonale wiem. Szanuję kumatych ludzi ; ]

---

Z gógli umiem korzystać, a te 30zł to wolałbym podarować na jakąś fundację charytatywną. Tongue

Dobra, koniec już na poważnie. Wieje sandałem.


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - omisiu - 05-01-2011 17:04

To "coś" ma poziom trzecioklasisty z podstawówki... Bo to oni wtedy uczą się podstawowych bluzgów i ich używają. Paragrafy to już w sądzie a kultura wymaga ustąpić w pewnym momencie (jak się go zna). Żałosne


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Bolt - 05-01-2011 17:09

Hahah no bez kitu, "Ciebie" z dużej to można w listach pisać, ja akurat takiej potrzeby tu nie widzę. Każdy następny post nie na temat będzie karany warnem