Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Wymiana Serwera Dedykowanego ! (/Temat-Wymiana-Serwera-Dedykowanego-18745)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - szamanek - 31-12-2010 13:50

I oby tak dalej niech LFE gna do przodu i ciągle się rozwija

PS. Admin jeśli chcesz szybciej zarobić na opłatę serwa to polecam Binlayer
1,5 Euro za 1000 wyświetleń strony.
Blokada na ip - reklamy wyświetlają się co godzinę na każdym ip
Pomyśl jak szybko zarobisz Smile !!!
Tu zarobisz 4x więcej niż w CPMprofit Wink
500 Euro na miesiąc albo wiecej !!!


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Lookso - 31-12-2010 15:56

Jak byśmy mieli takie 2 dedyki to chyba byśmy mieli szybsze serwery niż ma Lockerz na http://www.ptzplace.lockerz.com Lol
I tak wymiatamy, bo szybko zap**rdalamy Tongue Cool


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - DonHoracy - 02-01-2011 14:37

Ten serwer jest tak szybki, że przez ostatnie 10h moja przeglądarka nie mogła nadążyć ze znalezieniem go.


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - wesolutki - 02-01-2011 15:59

(30-12-2010 15:26)Admin napisał(a):  
(30-12-2010 10:40)wesolutki napisał(a):  Koszt roczny w zaokrągleniu to 7800zł a nie ponad 10k;p

Sam dedyk kosztuje 9k + koszt licencji, systemu, obslugi, zabezpieczenWink
kiepsko u Ciebie z matematyką - zresza nie wiem po co się wypowiadasz skoro, Twoje pojecie na temat tego dedyka jak widać jest zeroweWink

Przestań kit wciskać proszę CięTongue

http://www.ovh.pl/produkty/mg_best_of.xml

Pomnóż i zobaczymy z czyją matmą kiepsko? Koszt licencji? Mówisz o DA, które kosztuje ok. 180-220zł za lifetime? heh..
Koszt systemu? Nie używacie Red Hata ani innych płatnych bajeranckich systemów tylko zwykłego darmowego linuxa, 99,9% Debian bo na wielu innych jest problem z DA. Pozostaje jeszcze centos + licencja w OVH ale to byłaby totalna głupota tak przepłacać. Obsługa + zabezpieczenia to to samo i jak napisałeś Fensz wyciągnął do Was pomocną dłoń więc jak mniemam prawie wszystko zrobił = koszta zerowe.
Nie wiem co masz z tego zawyżania ale pisz prawdę, naprawdę nic się nie stanieSmile

Dobrze, że osobno za prąd Cię nie podliczają w OVH;p


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Admin - 02-01-2011 16:42

(02-01-2011 15:59)wesolutki napisał(a):  
(30-12-2010 15:26)Admin napisał(a):  
(30-12-2010 10:40)wesolutki napisał(a):  Koszt roczny w zaokrągleniu to 7800zł a nie ponad 10k;p

Sam dedyk kosztuje 9k + koszt licencji, systemu, obslugi, zabezpieczenWink
kiepsko u Ciebie z matematyką - zresza nie wiem po co się wypowiadasz skoro, Twoje pojecie na temat tego dedyka jak widać jest zeroweWink

Przestań kit wciskać proszę CięTongue

http://www.ovh.pl/produkty/mg_best_of.xml

Pomnóż i zobaczymy z czyją matmą kiepsko? Koszt licencji? Mówisz o DA, które kosztuje ok. 180-220zł za lifetime? heh..
Koszt systemu? Nie używacie Red Hata ani innych płatnych bajeranckich systemów tylko zwykłego darmowego linuxa, 99,9% Debian bo na wielu innych jest problem z DA. Pozostaje jeszcze centos + licencja w OVH ale to byłaby totalna głupota tak przepłacać. Obsługa + zabezpieczenia to to samo i jak napisałeś Fensz wyciągnął do Was pomocną dłoń więc jak mniemam prawie wszystko zrobił = koszta zerowe.
Nie wiem co masz z tego zawyżania ale pisz prawdę, naprawdę nic się nie stanieSmile

Dobrze, że osobno za prąd Cię nie podliczają w OVH;p

Nie mam nic tylko nie wiem, po co robisz z siebie idiote skoro nawet niewiesz jaki serwer mamy, wystarczy pomnozyc cene x 12 + doliczyć koszta o który wspomniałem/łeś powyżej.

http://www.ovh.pl/produkty/mg_hybrid.xml


moze bedzie to dla Ciebie matematyczny szok ale sam serwer to 817.94 x 12 = 9800~ zl~


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - DonHoracy - 02-01-2011 17:29

Admin jak już podajesz koszta utrzymania serwera to podaj je z momentu podpisywania umowy (czyli zakupu serwera) a nie obecnej oferty.
Jeszcze rok temu ten sam serwer (a przynajmniej zbliżonych parametrów) był sporo mniej wart.

Ps. Radzę bardzo szczegółowo pilnować tego co jest na serwerze bo OVH jest bardzo cięte na to Smile


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - fensz - 02-01-2011 18:09

serwer kupiony jest z obecnej oferty
stoi na centosie, licencja jest kupiona osobno.
watpoliwosci rozwiane ;p


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - wesolutki - 02-01-2011 22:07

(02-01-2011 16:42)Admin napisał(a):  
(02-01-2011 15:59)wesolutki napisał(a):  
(30-12-2010 15:26)Admin napisał(a):  
(30-12-2010 10:40)wesolutki napisał(a):  Koszt roczny w zaokrągleniu to 7800zł a nie ponad 10k;p

Sam dedyk kosztuje 9k + koszt licencji, systemu, obslugi, zabezpieczenWink
kiepsko u Ciebie z matematyką - zresza nie wiem po co się wypowiadasz skoro, Twoje pojecie na temat tego dedyka jak widać jest zeroweWink

Przestań kit wciskać proszę CięTongue

http://www.ovh.pl/produkty/mg_best_of.xml

Pomnóż i zobaczymy z czyją matmą kiepsko? Koszt licencji? Mówisz o DA, które kosztuje ok. 180-220zł za lifetime? heh..
Koszt systemu? Nie używacie Red Hata ani innych płatnych bajeranckich systemów tylko zwykłego darmowego linuxa, 99,9% Debian bo na wielu innych jest problem z DA. Pozostaje jeszcze centos + licencja w OVH ale to byłaby totalna głupota tak przepłacać. Obsługa + zabezpieczenia to to samo i jak napisałeś Fensz wyciągnął do Was pomocną dłoń więc jak mniemam prawie wszystko zrobił = koszta zerowe.
Nie wiem co masz z tego zawyżania ale pisz prawdę, naprawdę nic się nie stanieSmile

Dobrze, że osobno za prąd Cię nie podliczają w OVH;p

Nie mam nic tylko nie wiem, po co robisz z siebie idiote skoro nawet niewiesz jaki serwer mamy, wystarczy pomnozyc cene x 12 + doliczyć koszta o który wspomniałem/łeś powyżej.

http://www.ovh.pl/produkty/mg_hybrid.xml


moze bedzie to dla Ciebie matematyczny szok ale sam serwer to 817.94 x 12 = 9800~ zl~

1. W temacie niedokładna specyfikacja.
2. Nadal to nie jest ponad 10k.
3. "nie wiesz"

Z mojej stron eot tylko nie kręć użytkowników;p
No i zważając na to, że pod to forum wystarczył by o połowę słabszy i tańszy. Wystarczyła by odpowiednia konfiguracja i optymalizacja softu na serwerze i forum.


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - Admin - 02-01-2011 22:11

(30-12-2010 10:46)Driver96 napisał(a):  ale wogóle dzieki temu nowemu serwerowi to mi orum szybko chodzi a nie tak jak zawsze wolno

Ave Admin&*Fensz*

(02-01-2011 22:07)wesolutki napisał(a):  
(02-01-2011 16:42)Admin napisał(a):  
(02-01-2011 15:59)wesolutki napisał(a):  
(30-12-2010 15:26)Admin napisał(a):  
(30-12-2010 10:40)wesolutki napisał(a):  Koszt roczny w zaokrągleniu to 7800zł a nie ponad 10k;p

Sam dedyk kosztuje 9k + koszt licencji, systemu, obslugi, zabezpieczenWink
kiepsko u Ciebie z matematyką - zresza nie wiem po co się wypowiadasz skoro, Twoje pojecie na temat tego dedyka jak widać jest zeroweWink

Przestań kit wciskać proszę CięTongue

http://www.ovh.pl/produkty/mg_best_of.xml

Pomnóż i zobaczymy z czyją matmą kiepsko? Koszt licencji? Mówisz o DA, które kosztuje ok. 180-220zł za lifetime? heh..
Koszt systemu? Nie używacie Red Hata ani innych płatnych bajeranckich systemów tylko zwykłego darmowego linuxa, 99,9% Debian bo na wielu innych jest problem z DA. Pozostaje jeszcze centos + licencja w OVH ale to byłaby totalna głupota tak przepłacać. Obsługa + zabezpieczenia to to samo i jak napisałeś Fensz wyciągnął do Was pomocną dłoń więc jak mniemam prawie wszystko zrobił = koszta zerowe.
Nie wiem co masz z tego zawyżania ale pisz prawdę, naprawdę nic się nie stanieSmile

Dobrze, że osobno za prąd Cię nie podliczają w OVH;p

Nie mam nic tylko nie wiem, po co robisz z siebie idiote skoro nawet niewiesz jaki serwer mamy, wystarczy pomnozyc cene x 12 + doliczyć koszta o który wspomniałem/łeś powyżej.

http://www.ovh.pl/produkty/mg_hybrid.xml


moze bedzie to dla Ciebie matematyczny szok ale sam serwer to 817.94 x 12 = 9800~ zl~

1. W temacie niedokładna specyfikacja.
2. Nadal to nie jest ponad 10k.

Z mojej stron eot tylko nie kręć użytkowników;p

1. Nie niedokładna, tylko skrocona
2. Widac matematyka nie sluzy - dolicz instalacje serwera 250zl = 10050zł


RE: Wymiana Serwera Dedykowanego ! - adik0070 - 04-01-2011 23:48

wesolutki próbuję zrobić z siebie hipersupermega znawcę i koniecznie chcę zabłysnąć na tle innych użytkowników w głupiej kłótni z Adminem, lecz robi z siebie kompletnego idiotę.

wesolutki taki cwaniak jesteś? To postaw Ty taki serwer i go utrzymaj i wyliczaj wszystko co do grosza. Wyjdź, zamknij drzwi i najlepiej nie wracaj.

Co za ludzie, dać palca a wezmą rękę -.-

A co do tematu to chwała Wam za to chłopaki, w końcu forum ładnie zapier.. ..nicza Big Grin