Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje dotyczące koszulek UW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Informacje dotyczące koszulek UW (/Temat-Informacje-dotyczace-koszulek-UW-18702)



Informacje dotyczące koszulek UW - tomsonFCB - 28-12-2010 11:15

Jak sami wiecie połowa ludzi z forum wciąż nie otrzymała swoich koszulek UW od Lockerz w tym również i ja. Postanowiłem napisać do Kathy co jest grane. O dziwo bardzo szybko dostałem odpowiedź:

Napisałem, że chcę się dowiedzieć co się dzieje z koszulkami, gdyż wciąż jej nie otrzymałem. Odp. Kathy:

Cytat:Hey Tomek-
Arrrgggggh--they are still backordered, but we should be getting them soon for you!

Best,
Kathy"

Po tym mailu napisałem drugiego lecz odpowiedział mi jej bot. Po kilku godzinach wysłałem kolejnego maila i zapytałem dokładnie kiedy będą wysyłane. Jej odp:

Cytat:"Hey Tomek- we are still waiting!

The free Bonus t-shirts were much more popular than anticipated, and we had to order more.

They should be shipping out next few weeks for those who qualified.

Please double check your address in your settings, as many of the t’s that we have already sent are being returned for incorrect addresses. If this happens we cannot reship—so CHECK your settings!

Thank you for your patience, and for being a loyal member!

Best,
Kathy"

Zakładam ten temat, gdyż wiele osób zastanawia się dlaczego jeszcze nie ma tych koszulek. Z maila wychodzi, że musimy czekać jeszcze kilka tygodni.


RE: Informacje dotyczące koszulek UW - Bolt - 28-12-2010 11:33

Powtórka z rozrywki, czekanie 3 miechy na badziewny t-shirt, wracają wspomnienia o koszulce z-list :\


RE: Informacje dotyczące koszulek UW - Nayare - 29-12-2010 22:55

(28-12-2010 11:33)Bolt napisał(a):  wracają wspomnienia o koszulce z-list :\
... ktorej przez rok nie dostalem Big Grin


RE: Informacje dotyczące koszulek UW - MotorniczyTramwaju - 29-12-2010 23:15

Może w przyszłym roku dostaniemy Sad


RE: Informacje dotyczące koszulek UW - cinexik - 30-12-2010 11:41

w tym na pewno nie dostaniemy Smile
w przyszłym raczej też nie....
ale to było zrobienie nas w ****,
bo wyraznie napisali, ze za zakup UW tapetka, wiec o co chodzi? :/