Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Decale wygrane na restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-266)
+------ Wątek: [Zamknięty]Decale wygrane na restocku (/Temat-Zamkniety-Decale-wygrane-na-restocku-18701)



[Zamknięty]Decale wygrane na restocku - zioomek65 - 28-12-2010 10:57

Siema lockerz dodało mi decale wygrane na restocku. Jest tylko mały problem to konto już nie istnieje. Sami je usunęli więc jakim cudem dodali mi decale. Email od nich:
Cytat:Hi there!

We just wanted to let you know that the decalz you redeemed have now been awarded. Don't forget to go to your shelves to activate them so that you can earn PTZ!

Thanks for your patience, and for being a loyal member of Lockerz.

Best,

Mara D.
Co za idioci Undecided Konta nie ma a spamują mi o ich "niesamowitych" promocjach i o kończącej się ważności UW Xpokerface
Dostałem potwierdzenie tych decali tak samo jak gier wygranych na konsollowym resie. Mam nadzieję że gry też wyślą


RE: Decale wygrane na restocku - tomsonFCB - 28-12-2010 11:06

Jesteś idealnym przykładem tego jak bardzo lockerz nie ogarnia swojej roboty. Oby ci te gry wysłali.


RE: Decale wygrane na restocku - Surlope - 28-12-2010 12:30

Kolejny dowód na to że lockerz gubi się w swojej pracy. No cóż robią 15 restocków, pózniej wysyłaja 2x więcej potwierdzeń niż trzeba , banują czystych użytkowników , no cóz..
Oby Ci wysłali..


RE: Decale wygrane na restocku - Nayare - 28-12-2010 14:06

A sprobuj sie teraz zalogowac Big Grin
(28-12-2010 12:30)Surlope napisał(a):  czystych
Jerk


[Zamknięty][Zamknięty]Decale wygrane na restocku - Tech - 19-03-2011 10:16

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.