Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? (/Temat-Astronomiczne-ceny-w-shopie-Podwyzka-czy-bug-18694)

Strony: 1 2


Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - paskur - 28-12-2010 08:35

Podwyżka!?
[Obrazek: shopek.png]
Od dzisiaj, godziny nie zlokalizowanej, możemy zauważyć w shopie kosmiczne ceny... Oto przykład:
[Obrazek: pes3.png]
Tak... ps3 za 370k...

Tutaj brak jest słów, miejmy nadzieję, że to sprawka dzisiejszej "obniżki?" cen w shopie o 50% z racji Holidaze, a ceny wrócą do "normy?".
Oby tego tematu, nie będzie trzeba przenieść do newsów i zaksięgować...



RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - Dominator - 28-12-2010 09:11

a po co ty newsa robisz że oni podwyższyli ceny ?


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - paskur - 28-12-2010 09:16

Odróżniaj pojęcia kolego, to jest temat Ogólnie o lockerz czyli: Dział ogólny poświęcony na przemyślenia, ciekawostki, rozmowy dotyczące lockerz.
Ja go nie stworzyłem i nie opisałem.
Myślę, że warto dodać mój temat, bo może ktoś nie zauważyć i można o nim porozmawiać, jest to niewątpliwie ważne. Jeśli nie, moderator bądź wyżej usunie i się z tym zgodzę.
Mam dalej wyjaśniać?

ps. nie porównuj mojego tematu do twoich gratek pod każdą nagrodą Smile


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - Dominator - 28-12-2010 09:50

Każdy znajdzie coś na swoją obronę, pozdro :-)


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - Adam_Black - 28-12-2010 10:03

Nie no fajne ceny... Ciekawe czy kogoś stać na zamówienie tej PS3. Ten sklep to jakiś nie wypał z ich strony Sad


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - xPietrek - 28-12-2010 10:07

Przez 3 dni była promocja 3x3x3 no to wiadome, że musieli podwyższyć ceny... Zawsze tak jest :]
Inaczej ludzie zaczęli by wykupywać nagrody za same PTZ'ty, co by się im nie opłacało...


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - ketrab - 28-12-2010 10:17

Heh, wygląda na to, że nie da się użyć wszystkich punktów do zakupu czegokolwiek, tylko ich część. Dla przykładu: chcę kupić grę FIFA 11 na XBOXA, a suwak ustawiony jest tylko na 5k ptz, przy czym mam ich ponad 10x tyle...


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - ketrab - 28-12-2010 10:18

Aaa, ponadto to zauważcie, ze FIFA (i inne gry) kosztowała 49,99$, a teraz o 10$ więcej.


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - paskur - 28-12-2010 10:23

(28-12-2010 10:17)ketrab napisał(a):  Heh, wygląda na to, że nie da się użyć wszystkich punktów do zakupu czegokolwiek, tylko ich część. Dla przykładu: chcę kupić grę FIFA 11 na XBOXA, a suwak ustawiony jest tylko na 5k ptz, przy czym mam ich ponad 10x tyle...

ja mam normalnie

ps. opcja edytuj


RE: Astronomiczne ceny w shopie ! Podwyżka czy bug? - Jumper002 - 28-12-2010 10:47

(28-12-2010 10:17)ketrab napisał(a):  Heh, wygląda na to, że nie da się użyć wszystkich punktów do zakupu czegokolwiek, tylko ich część. Dla przykładu: chcę kupić grę FIFA 11 na XBOXA, a suwak ustawiony jest tylko na 5k ptz, przy czym mam ich ponad 10x tyle...
wejdź w swój koszyk i skasuj wszystkie produkty z niego, to będziesz mógł wykorzystać wszystkie ptz Smile