Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] (/Temat-Oddam-Zaproszenia-na-lockerz-za-30-sekund-Twojego-czasu-Zamienie-1869)

Strony: 1 2 3 4


Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Admin - 17-02-2010 00:26

Witam Smile jako, iż wraz z moderatorami walczymy na cokupić.pl (ostatnie 2 tygodnie programu) o punkty w programie punktatorzy chciałbym zaoferować Wam małą propozycje.

Oddam jednego maila z mojej strony http://www.lockerzpolska.eu , która dziennie zdobywa nowych chętnych na lockerz w zamiar za rejestracje na cokupić z tego oto linku : https://cokupic.pl/
za rejestracje dostaje 30 punktów (tyle co za opinie 2 produktów) musze dozbierac w 2 tygodnie 1k punktów Smile

Rejestracja na stronie jest bezpłatna i zajmuje kilkadziesiąt sekund (jeśli posiada się konto allegro - rejestracja zajmnie 10 sekund Smile )

RESUMUJĄC za każde konto zarejestrowane na https://cokupic.pl/ oddaje 1 email na lockerz ! Im więcej kont tym więcej punktów !

PS. nie moge obiecać że 100% osób się zarejestruje, jednak z pewnością wiekszość z nich zaloguje się ! Maile wysyłam stopniowo (generuje się około 15-20 maili na 3 dni).


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Killer - 17-02-2010 00:28

jasne to nic nie kosztuje zrobiłem konto w poł minuty moja nazwa użytkownika to : Darkness
maila poprosze na priv Smile



Edit : dostałem dzięki Smile
ps. może jeszcze kogoś załatwie Tongue


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - zizol - 17-02-2010 00:37

Nick "alanek141" Zrobione konto


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - rj7rad - 17-02-2010 01:19

Zrobione!!
Mój nick: bunio5051


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Melo93 - 17-02-2010 01:24

nick "Hamilton_2010" Wink poprosilbym mejla Big Grin

edit:
jeszcze nick : "Agent_0__g", "Wade_PL", "Andrzej_PPL" licze na gratis za kreatywnosc xd
jutro zaloze jeszcze kilka Big Grin


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Admin - 17-02-2010 02:34

chłopaki paru z Was napisało jednak dodało mi tylko jedną osobe

Bonus za zaproszenie znajomego 2010-02-17 2010-02-17 operacja automatyczna 30
może w nocy nie są doliczani - system nie działa czy cuś

rano sprawdze dokładnie będe Was informował na bieżąco dziękuje za zaangażowanie - maile będę wysyłać na priv.


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - johnny86 - 17-02-2010 07:23

nick r13stalowa
mam pytanie czy da sie rejestrowac nie zakaldajac konta na allegro ani jego nie podajac?Big Grin
prosze o mailaTongue


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Przemcioslaw - 17-02-2010 08:17

nie da rady, musisz miec konto allegro. lub je założyć.


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Admin - 17-02-2010 09:56

Nie zaakceptowało maili od "Melo93", jednak wierze że coś robiłeś, bo pojawiły się one w "znajomych".
Jeśli ktoś jeszcze zbiera do z-listera to zapraszam Smile



EDIT: JUŻ WIEM DLACZEGO NIE ZAAKCEPTOWAŁO ŻADNEGO Z TWOICH MAILI Melo93 - DO REJESTRACJI JEST WYMAGANA PEŁNA AKTYWACJA KONTA NA ALLEGRO! (NIE KOPERTA)

Obecnie maile są zarezerowane dla :

*Killer
*rj7rad
*zizol
*johnny86


RE: Oddam Zaproszenia na lockerz za 30 sekund Twojego czasu [Zamienie] - Magnus - 17-02-2010 10:40

jolantazaw