Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Viaddress - firma wysyłkowa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Viaddress - firma wysyłkowa (/Temat-Rozwiazane-Viaddress-firma-wysylkowa-18686)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Viaddress - firma wysyłkowa - NaoS - 27-12-2010 22:29

Co myślicie o firmie wysyłkowej Viaddress.com ?
Przeszukałem google, aby znaleźć trochę informacji, ale znalazłem głownie spam reklamowy ich firmy, a nie osoby które naprawdę korzystały z ich usług.

Natomiast tutaj znalazłem kilka postów o tym że jest to scam.
http://www.complaintsboard.com/byurl/viaddress.com.html

A co wy o tym myślicie? Korzystał ktoś z tej firmy?


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - Tech - 27-12-2010 23:08

No faktycznie, z tych komentarzy wynika, że to scam. Poza tym musiałoby się dać zamawiać na imię i nazwisko, a nie na nr skrzynki no i oczywiście samemu ustalać wartość paczki...


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - NaoS - 28-12-2010 00:04

Zamawia się na imię i nazwisko, ale numer skrzynki też trzeba wpisać w address2.


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - Surlope - 28-12-2010 10:44

Ja pierwszy raz o niej słyszę .
Dobrze by było gdyby nie był to scam , tylko zaufana firma , która wyśle mi towar do PL Big Grin


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - NaoS - 28-12-2010 11:21

Jest bardzo droga, wysłanie do PL kosztuje 75$, wysyłka na teren USA 25$.
Dlatego myślałem bardziej o takiej kombinacji:
Lockerz--->Viaddress--->PE--->Polska


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - Surlope - 28-12-2010 11:28

Hmm to bardzo ciekawe..

Naos czy korzystałeś kiedyś z tej firmy ?
Czy paczki ' nie giną ' czy są zaufaną firmą ?
No jeżeli patrząc na taką kombinację jaką ty piszesz to wszystko kosztowałoby razem 45 $ , co jest dużo kwotą Sad. + jeżeli ktoś będzie kupował coś za PTZ + $ ( wątpie czy teraz będzie się inaczej dało ) to wyjdzie drogoo.


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - NaoS - 28-12-2010 12:02

Jakbym korzystał, to bym nie pytał WAS o zdanie xD


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - Surlope - 30-12-2010 12:02

Refresh.

Ostatnio czytałem o tej firmie na necie , no i ludzię wysyłają poprzez nią aparaty warte 2000 zł (pisząc że to ciuchy) i omijają tak cło/vat. Albo jak się kupi ciuch i wyśle razem z nim np. aparat no to cła nie ma. I ceny przesyłek to 25 - 50 $ . Co wy sądzicie ?


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - diabloo07 - 30-12-2010 12:06

Ja czytałem wieeeeeeeeeeeele negatywnych opinii, że nie wysyłają paczek, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile itp.


RE: Viaddress - firma wysyłkowa - zorrojanosik - 23-01-2011 03:29

Nigdy , ale to nawet przez chwilę , niech wam nie przychodzi do głowy aby skorzystać z usług tej złodziejskiej firmy . Mają tak opracowany system jak okraść klienta z kasy w świetle prawa . Ja sie pokusiłem raz i całe szczęście że jestem w plecy tylko 66 USD .

Pamietaj nigdy VIADDRESS !!!