Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Thisbox.pl (/Forum-Thisbox-pl-103)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-104)
+----- Wątek: Nowe nagrody (/Temat-Nowe-nagrody-18681)



Nowe nagrody - Adam_Black - 27-12-2010 21:02

Co myślicie o nagrodach które będą do wygrania??
Ktoś z was będzie licytował Wii??


RE: Nowe nagrody - CrisPL - 28-12-2010 09:21

Wii moim zdaniem jest gorsze od psp więc co tu wiele mówić wątpie, żeby ktoś brał.


RE: Nowe nagrody - szulakaluble - 28-12-2010 11:21

(28-12-2010 09:21)CrisPL napisał(a):  Wii moim zdaniem jest gorsze od psp więc co tu wiele mówić wątpie, żeby ktoś brał.

Co tu dużo mówić, po prostu się nie znasz...Był taki czas kiedy to Nintendo sprzedało 2 razy więcej konsol niż Microsoft i sony razem wzięte...


RE: Nowe nagrody - Adam_Black - 28-12-2010 11:46

Nie zgadzam się z tobą CrisPL ponieważ PSP zostało zapomniane przez twórców gier i Sony mało fajnych gier teraz wychodzi na tą konsole, a Wii ciągle jest rozwijane. Wielkie hity można policzyć na palcach ręki jakie wyszły w tym roku na PSP. O Wii ciągle jest głośno a o PSP już ludzie zapominają...


RE: Nowe nagrody - CrisPL - 28-12-2010 12:54

Nie będę się wtrącał takie wasze zdanie. Ale szczerze jak dla mnie Wii jest do zabawy dla dzieci. Nie widziałem, żeby ktoś miał jakąś poważną grę na tą konsolę na lockerz.com widzę po miernych punktach te gry zchodzą.


RE: Nowe nagrody - paskur - 28-12-2010 13:06

(28-12-2010 09:21)CrisPL napisał(a):  Wii moim zdaniem jest gorsze od psp więc co tu wiele mówić wątpie, żeby ktoś brał.

fajnie myslisz, nie kupujemy za kase tyko mozna wygrac wiec bierze sie co popadnie... nie wiem o czym ty mowisz w ogóle