Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! (/Temat-Najnowszy-przeciek-dotyczacy-lutowego-restocku-1865)

Strony: 1 2 3 4


Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Jeppers - 16-02-2010 20:53

Najnowszy news na hallwayu informuje nas o tym ,że ten lutowy restock będzie wyglądał następująco :

1) Będą cztery rozdania (fale),które odbędą się 25 lutego :
a) 3 płatne,
b) jedna fala darmowa , która nastąpi po płatnych w innym terminie,

2) Mamy możliwość wzięcia udziału w 3 falach płatnych poprzez "rejestracje" (rejestrować się można 18 lutego) :
a) udział w jednej fali - 100 ptz,
b) udział w dwóch falach - 250 ptz,
c) udział w trzech falach - 350 ptz.

3) Restock bezpłatny odbędzie się po falach płatnych , jednak nie wiadomo czy w tym samym dniu.
4) Zasady oraz inne dalsze informacje będą dostępne później

[Obrazek: PTZ-PLACE-SECRET.jpg]


Co sądzicie o tym rozwiązaniu ?

Czekamy na Wasze opinie !!!

Pozdrawiamy
Ekipa zarabiam.com


EDIT ADMIN:

Witam, chciałbym podkreślić, że lockerz zrobiło nam wielką przysługę ! Dlaczego ? Ponieważ darmowe rozdanie odbędzie się PO restocku PŁATNYM tym samym zwiększając szanse na wygraną osobą, które mają małą ilość punktów !

Pozdawiam Smile



RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - ToMo - 16-02-2010 20:59

Zaduzo wypili albo najarali sie jakies taniej marychy od beznadziejnego dilera!!

Pomysl glupi!


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - mariusz230594 - 16-02-2010 20:59

Rozwiązanie nie jest złe
ale co byscie zrobili na moim miejscu
mam 1102PTZ poluję na 150$paypal za 1000PTZ
mam kupic bilem na jedną fale?
to moge wziąć udział w 1 fali, a gdy mi się nie uda w darmowej?


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Zythus - 16-02-2010 21:00

Dobre bo mniej ludzi na darmowym.
Źle, bo nie mam 100 ptz na udział w 1 fali.


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - pespe - 16-02-2010 21:00

Rozwiązanie beznadziejne ze strony Lockerz miało być free niech będzie bo to do dupy z taką robotą;/ jest ten jeden darmowy ale to nagród będzie mało.


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Sony_st - 16-02-2010 21:01

z jednej strony dobrze z drugiej źle

Dobrze bo można raz zamówić tzn jedną nagrodę w ciągu tych 4 restocków więc większa szansa dla osób którym np w pierwszym się nie uda Wink

źle bo dużo ptz wymagają za to i niektórym nie starczy na nagrody na które polują Wink


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Groszek - 16-02-2010 21:01

Według mnie nie głupota.


Nie będzie takiej bieganiny na bezpłatnym, i będziemy mieli większe szanse na zamówienie czegoś, jako Ci darmowi.


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - DonHoracy - 16-02-2010 21:01

Sorka, mój błąd nie przeczytałem hallwaya.


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Jeppers - 16-02-2010 21:03

Jeżeli wykupisz sobie miejsce w płatnym ,a Ci się nie uda nic zamówić , to oczywiście startujesz w normalnym również Smile


RE: Najnowszy przeciek dotyczący lutowego restocku ! - Royside - 16-02-2010 21:17

Na 25 Lutego będe miał 700 PTZ , czyli 100 na 1 udział i 600 na bon.

Może to i nawet niezły pomysł