Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][SHOP] Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-186)
+------ Wątek: [Zamknięty][SHOP] Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) (/Temat-Zamkniety-SHOP-Nixon-Hers-Dash-Watch-Black-Anulacja-Fak-jeah-18646)

Strony: 1 2 3


[Zamknięty][SHOP] Nixon Hers Dash Watch - Black (Anulacja - Fak jeah !) - BartuS - 27-12-2010 08:55

Dziś rano kaska na PP weszła, więc kupiłem sobie zegarek.


Zapłaciłem 41.60USD, PTZ: -21737 + za zakup 624 + Bonus Shopper's Redemption Jerk

Zaraz pewnie posypią się komentarze typu: "Jaki Fail ! Zamówił damski zegarek neos jeden..." Nie. Ten zegarek jest czarny, więc wszystko ok. btw. Nie martwic się o to, w czym będe chodził Lol

Oto screen: Tongue
[Obrazek: zegarekpotwkupna.png]

Tu jak wygląda zegarek:

[Obrazek: w05-15-n001-00008-bla01-nsz_01_1.jpg]


RE: SHOP - Nixon Hers Desh Watch - Black - Face513 - 27-12-2010 09:09

Jaki Fail ! Zamówił damski zegarek neos jeden... Big Grin


RE: SHOP - Nixon Hers Desh Watch - Black - ozgutek11d - 27-12-2010 09:45

Jaki Fail ! Zamówił damski zegarek neos jeden...

hah


RE: SHOP - Nixon Hers Desh Watch - Black - ambrell - 27-12-2010 10:16

yyy brzydki jakiś xd
btw. dAsh a nie desh


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Parada - 27-12-2010 10:42

Nie mogę ciebie ogarnąć dlaczego zamówiłeś damski zegarek a nie męski ;| ?
Jesteś transem czy co ?


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Lubelak - 27-12-2010 10:45

Jaki Fail ! Zamówił damski zegarek neos jeden...


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - BartuS - 27-12-2010 10:46

A ja nie moge was ogarnąc, bo oceniacie zegarek zanim zobaczycie jak wygląda w SHOPie... Już dodałem obrazek, jak widzicie wgl. nie widac, ze damski. A napis to sobie mozna w dupe wsadzic....


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Marczyk - 27-12-2010 11:25

Dobra, uspokójcie sie. Możliwe że zegarek zamówiony jako prezent dla dziewczyny.
Tak wgl. opłaca się zamawiać te zegarki z lockerz ? Ile taki kosztuje w Polsce ? Poza tym ogólnie nie mają jakiegoś fajnego wyglądu. Wolałbym wypłacić te 40$, dozbierać troche i zakupić tutaj coś fajniejszego. Ale o gustach się nie dyskutuje. Gz


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - Wojtas100 - 27-12-2010 11:37

Mozliwe, Nie możliwe.
Strata punktów ,bo i tak anulują.


RE: SHOP - Nixon Hers Dash Watch - Black - NaoS - 27-12-2010 13:25

Może nie anulują.
Podobno ostatnie anulacje były przez ich problemy z PayPalem.