Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Sondy/Ankiety (/Forum-Sondy-Ankiety-17)
+------ Wątek: [Zamknięty]Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA (/Temat-Zamkniety-Lutowy-restock-Ile-razy-zamawiasz-ANKIETA-1864)

Strony: 1 2 3


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - krzych91 - 16-02-2010 22:09

(16-02-2010 21:56)zysiek9 napisał(a):  a to bedzie tak że jak wezme jeden "bilet" to wszyscy beda mieli restock co wybrali tylko jeden bilet w tym samym czasie ? czy bede mógł wybrac kiedy chce mieć restock ?

Z tekstu wynika raczej, że w dowolnym terminie.

Będą cztery restoocki. Ci co wykupią wejścia będą mieli dojście do ustalonej ich liczby. Ale jedno jest pewne - tak czy inaczej w lutym zdobędziecie tylko jedną nagrodę, bo taki jest limit. Dlatego właśnie nie wykupię ŻADNEGO wejścia i skorzystam z darmowego. Większość użytkowników zapewne zdobędzie już swoją nagrodę i na darmowy będzie o wiele mniej chętnych, co zwiększy szanse na wykupienie prezentu Smile


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - pespe - 16-02-2010 22:29

Ja biorę jedna zostanie 150 pktów Smile może sie uda grę wziąć


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - Athemis - 16-02-2010 23:00

Ja wykupię jeden Smile
Zostanie ponad 200PTZ na nagrodę, a i tak na grę poluję Smile


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - xPietrek - 17-02-2010 15:54

Ja zaznaczyłem jeden, ale jednak zdecyduję się na dwa. Niestety, nie dam rade poprawić tego w ankiecie


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - michalm22 - 17-02-2010 18:11

ja 1 i mi zostanie 120pkt wiec gra Wink dokladnie left4dead xD albo bioshowt 2 (nie wiem jak sie to pisze ;D)


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - Mathief - 17-02-2010 21:52

jedynie darmowy


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - Daminn - 17-02-2010 22:02

Raczej tylko darmowy. Niestety nie odpowiada mi restock w środku tygodnia.


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - djmichu - 17-02-2010 22:09

ja zaznaczam jeden chciałbym wziąć New iPod Touch 8GB tylko nie wiem ile będzie za przesyłkę


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - Zythus - 17-02-2010 22:16

Gdybym miał 30 ptz więcej niż mam teraz, to kupiłbym 1 bilet, ale niestety nie mam, więc liczę tylko na darmowy, na którym i tak będzie mniej ludzi, niż byłoby bez płatnych Smile.


RE: Lutowy restock - Ile razy zamawiasz? ANKIETA - stiopa - 18-02-2010 07:32

Caly czas sie zastanawiam ale chyba poczekam na darmowy