Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[LoL] Opis gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: [LoL] Opis gry (/Temat-LoL-Opis-gry-18627)



[LoL] Opis gry - DraQo^^ - 26-12-2010 23:57

Witam !


Jakiś czas temu kumple wciągnęli mnie w tą gierkę i mi się spodobała!
Jest to MMO RPG?

Gra sama w sobie jest niezbyt rozbudowana ale każda rozgrywka jest inna i niepowtarzalna . Wcielamy się w jednego z około 60 championów (postaci) i koximy ! ;d Co tydzień jest 10 darmowych championów , a w sklepie jest dostępna cala kolekcja którą możemy kupić za potocznie zwane mieczyki Big Grin które zdobywamy za grę (wygrane i przegrane ) . Można prowadzić 4 typy rozgrywek
a. Tutorial ( wprowadzenie do gry)
b. Custom ( Gra z innymi na boty, na innych nie liczy ci się do rankingu normal)
c. Normal (rozgrywki z innymi graczami , możemy grać ze znajomymi , jak również z obcymi na innych obcych)
d. Ranked (Gdy osiągniesz maksymalny [30 poziom] możesz zmierzyć się z innymi graczami , tu poziom gry jest wygórowany i bez zgranego teamu i dobrej taktyki masz małe szanse na wygraną )

To tylko kilka z Zalet tej gry .

Są 2 wersje gry Globalna i Europejska , ja bynajmniej polecam Europejska i tam również gram !

Tutaj podam wam link do stronki z której możecie "Zassać" League Of Legends jak również zrobić konto .

LINK : http://eu.leagueoflegends.com/
Oraz jeśli chcecie mi pomoc nie musicie lecz możecie zrobić konto z mojego ref linku wtedy gdy wy wbijecie 5 poziom ja dostane jakieś bonusy .

REF : http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d0c9f070542f899633328

Po zrobieniu konta i zalogowaniu się do gry możecie dodać mnie do znajomych [mój nick to DraKooo] a ja będę mógł wam dać parę wskazówek Big Grin !


RE: League of Legends - Mateusz5511 - 26-12-2010 23:59

no ja gram Mateusz5511 dodaj mnie


RE: League of Legends - Boonys - 27-12-2010 10:21

Gram już dobry rok,heh,mój nick to Tsuppe.


RE: League of Legends - wojow123 - 27-12-2010 10:50

Gram już koło pół roku mój nick to MrWojowPOL dodaj mnie do znajomych


RE: League of Legends - Takahari - 28-12-2010 02:26

Grałem ale jednak wole Dote


RE: League of Legends - Zythus - 28-12-2010 22:03

Gram, gram, gram..
Zythus albo Zythusex, sam nie wiem...


RE: League of Legends - DraQo^^ - 28-12-2010 23:57

Co sadzicie o nowych darmowych postaciach Big Grin ? Według mnie tylko Olaf i Kennen Daja rade reszta same syfy ;d


RE: League of Legends - Zythus - 02-01-2011 16:09

Mi tam za bardzo nie pasuje. Grałem prawie wszystkimi postaciami, ale nie mogą dać jakiegos dobrego weeka. Brakuje mi kog'mawa, twitcha, udyra za free.


RE: League of Legends - nothing - 02-01-2011 17:30

Też w to grywam. Nick: enzzie Jerk2


RE: League of Legends - Mateusz5511 - 02-01-2011 17:54

skasowane