Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kara Za Próbe Wyłudzania Internetowego ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Kara Za Próbe Wyłudzania Internetowego ? (/Temat-Kara-Za-Probe-Wyludzania-Internetowego-18616)



Kara Za Próbe Wyłudzania Internetowego ? - rafalek9 - 26-12-2010 18:18

Chciałbym się Dowiedzieć jakie są konsekwęcje za próbę wyłudzania internetowego. Miałem z tym styczność i o mały włos i sprawa by poszła do prokuratury ale jednak udało mi się dogadać z jednym panem.

Co Grodzi Niepełnoletniemu za próbę wyłudzania internetowego nieprzekraczajacego powyzej 50zł jeśli ma to coś do rzeczy Smile .


RE: Kara Za Próbe Wyłudzania Internetowego ? - Morfit - 26-12-2010 20:37

Oczywiście, poprawczak + bardzo wysoka grzywna. Takie rzeczy są bardzo wysoko karalne. Jeśli to Ty wyłudzasz to proponuje Ci przeprosić kolegę/koleżankę. Jeśli natomiast ktoś wyłudza od Ciebie pieniądze, przestudiuj kodeks prawny i będziesz tam miał o wyłudzaniu pieniędzy przez internet, wyślij koledze/koleżance. Jeśli to nie poskutkuje pogróź policją, prokuraturą. Jeśli po tym też nie poskutkuje idź na policje ( z rodzicami jeśli jesteś niepełnoletni ). Nie usuwaj rozmów GG/Skype etc. Będą przydatne jako dowody. Jeśli wyłudzisz nawet 2 grosze, osoba poszkodowana może pozwać Cię do sądu.


RE: Kara Za Próbe Wyłudzania Internetowego ? - rafalek9 - 26-12-2010 20:50

Tak Właśnie zrobiłem dogadałem się z osobą około 15lat starszą odemnie xDWink

Dodał od siebie że gdy ja czytałem o tym to widziałem że ludzie kuratorów dostawali Wink


RE: Kara Za Próbe Wyłudzania Internetowego ? - Royside - 27-12-2010 17:00

I to jest powód do śmiechu , azaliż uśmiechu w twoich wypowiedziach ...